Konto Premium

Idź i patrz cały film

Konto Premium

Idź i patrz – jeden z najlepszych filmów wojennych

Idź i patrz – opis fabuły

„Idź i patrz” to radziecki film wojenny z 1985 roku, którego akcja rozgrywa się na Białorusi w czasie okupacji niemieckiej. Film opowiada historię 14-letniego Florji, który jest świadkiem eksterminacji mieszkańców swojej wsi, w tym swoich najbliższych, przez nazistowskich oprawców. Ten traumatyczny i brutalny przełomowy moment w życiu chłopca powoduje, że z trudem rozróżnia on rzeczywistość od sennych fantazji i ucieka do swojego wewnętrznego świata.

Idź i patrz – opinia krytyków

„Idź i patrz” to jeden z najlepszych filmów wojennych wszech czasów. Jest to klasyczny przykład radzieckiej kinematografii, która zawsze była znana z perfekcyjnej pracy kamery i wspaniałego aktorstwa. Ten film to prawdziwa gratka dla miłośników tego gatunku, którzy szukają w kinie przede wszystkim emocji i wciągającej opowieści.

Idź i patrz – gdzie obejrzeć cały film?

Jeśli szukasz miejsca, gdzie obejrzeć cały film „Idź i patrz”, najlepiej jest skorzystać z platformy streamingowej. Aktualnie film jest dostępny na platformie Netflix, gdzie można go obejrzeć w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami.

Jeśli interesujesz się historią II wojny światowej i lubisz kino wojenne, koniecznie obejrzyj ten film. „Idź i patrz” to kino na najwyższym poziomie, które zapewni Ci niezapomniane wrażenia i na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo