Konto Premium

Ich noce cały film

Konto Premium

Ich noce – komedia romantyczna z 1934 roku

„Ich noce” to kultowa amerykańska komedia romantyczna z 1934 roku, która zdobyła aż pięć Oscarów, w tym za najlepszy film, najlepszą reżyserię oraz najlepszy scenariusz. Film został wyreżyserowany przez Franka Caprę, a w rolach głównych wystąpili Claudette Colbert oraz Clark Gable.

Fabuła

Film opowiada historię młodej buntowniczki Ellie Andrews, która ucieka z domu, by uniknąć małżeństwa ze swoim bogatym narzeczonym. W trakcie swojej ucieczki, spotyka dziennikarza Petera Warne’a, który oferuje jej swoją pomoc w zamian za sensacyjny artykuł. Początkowo relacje między nimi nie są najlepsze, jednak z czasem zaczynają się do siebie zbliżać i pojawiają się między nimi romantyczne uczucia.

Odbiór filmu

„Ich noce” zostały bardzo pozytywnie odebrane przez krytyków oraz publiczność, co zaowocowało pięcioma Oscarami. Film stał się klasyczną romantyczną komedią, która zachwyca swoim humorem i urokiem. Clark Gable oraz Claudette Colbert zostali uhonorowani nagrodami dla najlepszego aktora i aktorki, co tylko potwierdza ich znakomity występ w tym filmie.

Cały film

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem „Ich nocy” w całości, możesz skorzystać z różnych platform streamingowych, takich jak np. Netflix, Amazon Prime Video czy HBO GO. Film cieszy się nadal dużą popularnością i z pewnością dostępność go w Internecie nie stanowi problemu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo