Konto Premium

Hubie ratuje Halloween cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Hubie ratuje Halloween”

Hubie Dubois (Adam Sandler) co roku w Halloween pełni rolę strażnika porządku w swoim rodzinnym miasteczku Salem. Jego zadaniem jest pilnowanie, aby mieszkańcy bawili się bezpiecznie i przestrzegali zasad. Niestety, mimo swojego oddania, nikt jeszcze nie docenił jego wysiłków.

W tym roku sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana dla Hubiego. W mieście pojawił się zbiegły przestępca oraz tajemniczy nowy sąsiad. To sprawia, że Hubie staje się wyjątkowo czujny i podejrzliwy.

Niestety, jego obawy okazują się słuszne, gdy zaczynają znikać ludzie. Hubie zdaje sobie sprawę, że musi przekonać policję, w którą wcielają się Kevin James i Kenan Thompson, oraz mieszkańców miasteczka, że potwory naprawdę istnieją i tylko on jest w stanie je powstrzymać.

W trakcie filmu Hubie będzie musiał zmierzyć się z różnymi niebezpieczeństwami i próbować odkryć tożsamość tajemniczego nowego sąsiada. Czy uda mu się udowodnić wszystkim, że jest bohaterem i uratować Halloween przed groźnymi potworami? Tego dowiemy się podczas seansu “Hubie ratuje Halloween”.

Obsada aktorska w filmie „Hubie ratuje Halloween”

Aktorzy:

 • Adam Sandler jako Hubie Dubois
 • Ray Liotta jako Pan Landolfa
 • Rob Schneider jako Richie Hartman
 • Steve Buscemi jako Walter Lambert
 • Kevin James jako Sierżant Steve Downey
 • Peyton List jako Peggy
 • Julie Bowen jako Violet Valentine
 • Michael Chiklis jako Ojciec Dave
 • Maya Rudolph jako Pani Hennessey

Gdzie obejrzeć cały film Hubie ratuje Halloween online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Hubie ratuje Halloween”

 • Ben Stiller ponownie wciela się w rolę Hala z filmu Farciarz Gilmore (1996).
 • W końcowej scenie, gdy Hubie jedzie na rowerze obok grupy dzieci w maskach duchów, Hubie żartuje i mówi “mam cię, O’Doyle” (jedno z dzieci). Jest to nawiązanie do dręczycieli O’Doyle z filmów Click i Billy Madison (1995). “O’Doyle rządzi!”
 • W filmie pojawiają się prawdziwe córki i żona Adama Sandlera.
 • Hubie ma plakat Burt’a Reynoldsa z filmu Mistrz kierownicy ucieka (1977) w swoim pokoju jako hołd dla zmarłego aktora, który wystąpił obok niego w filmie Wykiwać klawisza (2005).
 • To jest piąty film Adama Sandlera, w którym jego miłość interesuje się osobami o inicjałach VV. Inne filmy to Billy Madison (Veronica Vaughn), Happy Gilmore (Virginia Venit), The Waterboy (Vicki Vallencourt) i Little Nicky (Valerie Veran).

Podsumowanie

Film “Hubie ratuje Halloween” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 4,5, na IMDb 5.2, a na TMDb 6. To oznacza, że opinie na temat tego filmu są podzielone.

“Hubie ratuje Halloween” to komedia, która może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie innym. Jeśli lubisz lekkie, zabawne filmy z humorem opartym na absurdalnych sytuacjach i ekscentrycznych postaciach, ten film może być dla ciebie. Może również przyciągnąć fanów aktorów występujących w nim.

Jednak jeśli oczekujesz głębszej fabuły lub bardziej wyszukanego humoru, ten film może cię rozczarować. Nie jest to produkcja dla osób poszukujących intelektualnych wyzwań czy głębszych przemyśleń.

Podsumowując, “Hubie ratuje Halloween” to komedia, która może przyciągnąć pewną grupę widzów, ale niekoniecznie wszystkich. Jeśli preferujesz lekkie i absurdalne filmy z humorem, warto dać mu szansę. Jednak jeśli oczekujesz czegoś więcej, być może lepiej poszukać innej produkcji.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo