Konto Premium

Hiszpański romans cały film

Konto Premium

Hiszpański romans: Miłość i nadzieja w San Sebastian

Mort i Sue, amerykańskie małżeństwo, postanawiają wybrać się na festiwal filmowy do San Sebastian w Hiszpanii. Mort, były wykładowca filmoznawstwa, towarzyszy Sue, specjalistce od reklamy pracującej dla obiecującego reżysera Philippe. Jednak ich małżeńska relacja zaczyna przechodzić kryzys, gdy Mort zauważa, że Sue jest zafascynowana swoim podopiecznym i że ich związek wykracza poza ramy zawodowe.

Jednego dnia Mort przypadkowo spotyka piękną lekarkę, która podziela jego zainteresowania i spojrzenie na świat. Okazuje się, że również ona przeżywa trudności w swoim związku – jej mąż jest malarzem o porywczym temperamencie. W miarę jak Mort i ta tajemnicza kobieta coraz bardziej zbliżają się do siebie, odkrywają w sobie nadzieję na lepszą przyszłość.

Czy nowa znajomość pomoże Mortowi spojrzeć optymistycznie w przyszłość? Czy miłość i nadzieja okażą się silniejsze od kryzysu w ich małżeństwie? W życiu, podobnie jak w kinie, wszystko jest możliwe!

Obsada aktorska w filmie „Hiszpański romans”

Aktorzy:

 • Wallace Shawn jako Mort Rifkin
 • Gina Gershon jako Sue
 • Louis Garrel jako Philippe
 • Elena Anaya jako Dr Jo Rojas
 • Sergi Lpez jako Paco
 • Christoph Waltz jako Śmierć
 • Douglas McGrath jako Gil Brenner
 • Tammy Blanchard jako Doris
 • Steve Guttenberg jako Brat Morta

Gdzie obejrzeć cały film Hiszpański romans online

1. Canal +: Film można obejrzeć na platformie Canal +. Jest to popularny serwis telewizyjny i VOD działający w wielu krajach, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, programów sportowych i innych treści. Canal + znany jest również z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak popularny serial “Gra o tron”.

2. Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to polski serwis VOD oferujący dostęp do bogatej biblioteki filmów, seriali i programów telewizyjnych. Player+ umożliwia oglądanie treści zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

3. Play Now: Film można obejrzeć na platformie Play Now. Jest to serwis VOD oferowany przez polskiego operatora telekomunikacyjnego Play. Play Now umożliwia dostęp do różnorodnych treści wideo, w tym filmów, seriali, programów telewizyjnych i transmisji sportowych.

4. Rakuten: Film można obejrzeć na platformie Rakuten TV. Jest to międzynarodowy serwis VOD oferujący dostęp do szerokiej gamy filmów i programów telewizyjnych. Rakuten TV działa w wielu krajach i jest znany z wysokiej jakości treści oraz możliwości wynajmu lub zakupu filmów.

5. Chili: Film można obejrzeć na platformie Chili. Jest to włoski serwis VOD, który oferuje dostęp do filmów, seriali, koncertów i innych treści wideo. Chili wyróżnia się tym, że umożliwia użytkownikom tworzenie własnych list odtwarzania i udostępnianie ich innym użytkownikom. Serwis ten jest również dostępny w Polsce.

Ciekawe informacje o „Hiszpański romans”

 • Zdjęcia zakończono tydzień przed planowanym terminem. Ostatnia scena została nakręcona 16 sierpnia rano, a po południu zorganizowano charytatywny targ, na którym wystawiono do sprzedaży rekwizyty i kostiumy używane w filmie. Dochód został przekazany lokalnej fundacji “Zaporeak”, która zajmuje się dostarczaniem jedzenia uchodźcom na wybrzeżach Grecji.
 • Scena, w której odtworzono szachową grę z filmu “Siódma pieczęć” Ingmara Bergmana (1957), została nakręcona na tej samej plaży, na której kręcono lądowanie Dragonstone w serialu “Gra o tron”. Christoph Waltz, ubrany w ciężką czarną szatę, wytrzymał wysokie temperatury na słońcu (40 stopni Celsjusza) w najgorętszy dzień ostatnich pięćdziesięciu lat w okolicy.
 • Podczas konferencji prasowej przed rozpoczęciem zdjęć reżyser powiedział: “Chcę przedstawić światu moją wizję San Sebastian, która dla mnie jest wizją Raju”.
 • To 49. film fabularny Woody’ego Allena.
 • W filmie “Rifkin’s Festival” aktor Sergi López gra malarza. Do stworzenia pracowni postaci użyto ponad 130 płócien, materiałów, narzędzi oraz części biblioteki lokalnego malarza ekspresjonisty Juana Luisa Goenagi (ojca aktorki Bárbery Goenagi).

Podsumowanie

Film “Hiszpański romans” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,6, na IMDb 6.1, a na TMDb 6.2. Jest to komedia romantyczna, która może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie innym.

Dla osób, które lubią lekkie i zabawne filmy romantyczne, “Hiszpański romans” może być dobrym wyborem. Film zapewnia rozrywkę i humor, co sprawia, że jest idealny dla tych, którzy chcą się odprężyć i pośmiać. Może również przyciągnąć uwagę fanów hiszpańskiej kultury i krajobrazów.

Jednakże, dla tych, którzy oczekują głębszych treści i bardziej skomplikowanych fabuł, ten film może okazać się zbyt prosty i przewidywalny. Osoby, które nie są zainteresowane komediami romantycznymi lub nie przepadają za hiszpańskim stylem filmowym, mogą nie znaleźć w nim niczego interesującego.

Podsumowując, “Hiszpański romans” to komedia romantyczna o różnych ocenach. Może przypaść do gustu tym, którzy szukają lekkiego i zabawnego filmu, zwłaszcza jeśli są zainteresowani hiszpańską kulturą. Jednakże, dla tych, którzy oczekują czegoś więcej, film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo