Konto Premium

Heaven in Hell cały film

Konto Premium

Heaven in Hell – Opis fabuły

W filmie “Heaven in Hell” śledzimy historię Olgi (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna), których dzieli piętnaście lat różnicy wieku. Olga jest dojrzałą kobietą sukcesu, matką dorosłej córki, podczas gdy Maks jest przystojnym, młodym mężczyzną, który czerpie z życia pełnymi garściami.

Los postawił ich na drodze, a namiętność i pożądanie zapalają ich zmysły, uwikłując ich w płomienny romans. Jednak Olga przeżywa skrajne uczucia – poczucie odpowiedzialności walczy z rodzącą się miłością, a poczucie wstydu zderza się z siłą namiętności. Dodatkowo, jej rozwaga konfrontuje się z tęsknotą za spontanicznością młodej dziewczyny.

Maks stopniowo zdaje sobie sprawę, że beztroskie życie, które prowadził dotychczas, już mu nie odpowiada. Jest przekonany, że spotkana kobieta jest miłością jego życia. Jednak nie wie, jak pokonać przeszkody na drodze do bycia razem.

Kiedy głęboko skrywane tajemnice wychodzą na jaw, sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana i utrudnia trudne wybory kochanków z “Heaven in Hell”. Oboje kochają szalone żywioły, wiatr i gwałtowne morze. Czy będą mieli odwagę skoczyć w nieznane i podjąć ryzyko, aby być razem?

Obsada aktorska w filmie „Heaven in Hell”

Aktorzy:

  • Magdalena Boczarska jako Olga Holtz
  • Simone Susinna jako Maks
  • Katarzyna Sawczuk jako Maja
  • Sebastian Fabijański jako Kamil
  • Janusz Chabior jako Sędzia Ivo Błaszczyk
  • Katarzyna Kwiatkowska jako Beata
  • Monika Fronczek jako Kaśka
  • Borys Jaźnicki jako Antek
  • Elżbieta Jarosik jako Hanna

Podsumowanie

Film “Heaven in Hell” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 3,9, na IMDb 3,3, a na TMDb 3,1. Te oceny sugerują, że film może być kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu wszystkim widzom.

Jako romans, “Heaven in Hell” może przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych historiami miłosnymi i emocjonalnymi relacjami między bohaterami. Osoby, które lubią filmy o skomplikowanych związkach i trudnych wyborach mogą znaleźć w tym filmie coś interesującego.

Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej dynamiczne i akcji pełne filmy, “Heaven in Hell” może okazać się zbyt powolny i nudny. Ponadto, jeśli nie jesteś fanem romansów lub nie przepadasz za filmami o trudnych relacjach między bohaterami, ten film może Cię nie zainteresować.

Podsumowując, “Heaven in Hell” to film dla osób zainteresowanych romansami i emocjonalnymi historiami miłosnymi. Jednakże, dla tych, którzy preferują inne gatunki filmowe lub nie są zainteresowani tego rodzaju tematyką, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo