Konto Premium

Haunted Mansion cały film

Konto Premium

Haunted Mansion – najnowsza produkcja od Disneya

Haunted Mansion to najnowsza produkcja od Walt Disney Pictures, która ma swoją premierę zaplanowaną na 26 lipca 2023 roku. Film to kombinacja komedii, horroru i filmu familijnego, którą można obejrzeć cały film w kinach.

Fabuła

Haunted Mansion opowiada historię rodziny, która otrzymuje zaproszenie do tajemniczej posiadłości znaną jako Haunted Mansion. Rodzina decyduje się na przyjęcie zaproszenia i wkrótce odkrywa, że posiadłość jest nawiedzona przez duchy i inne paranormalne zjawiska.

Aby uciec z posiadłości żywymi, rodzina musi rozwiązać zagadkę, która pozwoli jej na uwolnienie duchów i pozbycie się przekleństwa, które ciąży na posiadłości od wieków.

Gwiazdy w obsadzie

W obsadzie filmu znaleźli się znani aktorzy, w tym Owen Wilson, Rosario Dawson i Tiffany Haddish. Każdy z aktorów wciela się w unikalną rolę, która dodaje nieco humoru i emocji do filmu.

Produkcja filmu

Haunted Mansion został wyprodukowany przez Walt Disney Pictures we współpracy z Rideback. Reżyserem filmu jest Justin Simien, a scenariusz został napisany przez Katie Dippold i Aaron Rapke.

Odbiór filmu

Ze względu na to, że Haunted Mansion jest w trakcie produkcji, nie ma jeszcze recenzji krytyków ani opinii widzów. Jednakże, biorąc pod uwagę wcześniejsze filmy Disneya, można oczekiwać, że film ten będzie dobrze przyjęty przez publiczność.

Podsumowanie

Haunted Mansion to połączenie komedii, horroru i filmu familijnego, które zapewnią wiele emocji i rozrywki całej rodzinie. W obsadzie filmu występują znani aktorzy, a produkcja filmu jest na najwyższym poziomie. Premiera filmu jest planowana na 26 lipca 2023 roku, więc zapraszamy do obejrzenia cały film w kinach.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo