Konto Premium

Harakiri cały film

Konto Premium

Harakiri – jedno z największych arcydzieł japońskiego kina

Harakiri to japoński film z 1962 roku, reżyserii Masakiego Kobayashiego. Film jest dziś uważany za jedno z największych arcydzieł japońskiego kina, a także jedno z najlepszych dzieł Kobayashiego. Harakiri to film z gatunku akcji, dramatu i historycznego, którego akcja rozgrywa się w XVII wieku w Japonii.

Fabuła filmu

Na dwór potężnego klanu w XVII-wiecznej Japonii przybywa rōnin, by prosić o zezwolenie na popełnienie rytualnego samobójstwa. W odpowiedzi słyszy historię samuraja, który kilka miesięcy wcześniej przybył z taką samą prośbą. Wkrótce okazuje się, że historie obu rōninów w zaskakujący sposób łączą się ze sobą.

Harakiri wyróżnia się doskonałym scenariuszem oraz reżyserią, a także wyjątkową oprawą wizualną. Film Masakiego Kobayashiego został doceniony na wielu festiwalach filmowych, m.in. zdobył Specjalną Nagrodę Jury na Festiwalu w Cannes.

Cały film „Harakiri” dostępny online

Jeśli interesuje Cię Harakiri i chcesz zobaczyć ten kultowy japoński film, to masz do tego okazję. Cały film „Harakiri” jest dostępny online, co pozwala na łatwy i wygodny dostęp do tego arcydzieła japońskiego kina. Warto zobaczyć ten film i przekonać się, dlaczego Harakiri to jedno z najważniejszych dzieł w historii japońskiego kina.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo