Konto Premium

Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi cały film

Konto Premium

Gwiezdne wojny: czuć VI – Powrót Jedi – zakończenie kultowej sagi

Gwiezdne wojny: czuć VI – Powrót Jedi to trzecia część kultowej sagi filmowej, stworzonej przez George’a Lucasa. Film zadebiutował na ekranach kin w 1983 roku i zakończył historię walki Rebelii z Imperium Galaktycznym.

Gwiezdne wojny: czuć VI – Powrót Jedi – fabuła

Film kontynuuje historię Rebelii i ich walki z Imperium. Budowa Drugiej Gwiazdy Śmierci zbliża się ku końcowi, a Luke Skywalker (Mark Hamill), Leia (Carrie Fisher), Lando Calrissian (Billy Dee Williams) i Chewie (Peter Mayhew) udają się na pustynną planetę Tatooine, aby uwolnić Hana Solo (Harrison Ford) z rąk Jabby Hutta. W międzyczasie Rebelianci dzielą się na dwie grupy – jedna przeprowadzi akcję dywersyjną na księżycu Endor, a druga zaatakuje bezpośrednio bazę Imperium. Luke Skywalker dowiaduje się o swojej siostrze, a także przeczuwa, że jego przeznaczeniem jest ponowne zmierzenie się z Darth Vaderem.

Gwiezdne wojny: czuć VI – Powrót Jedi – odbiór

Gwiezdne wojny: czuć VI – Powrót Jedi cieszyły się dużą popularnością i uznaniem widzów oraz krytyków. Film zarobił ponad 572 miliony dolarów na całym świecie, a także zdobył wiele nagród i wyróżnień.

Gwiezdne wojny: czuć VI – Powrót Jedi – gdzie obejrzeć cały film?

Jeśli szukasz możliwości obejrzenia „Gwiezdne wojny: czuć VI – Powrót Jedi” online, istnieje wiele platform streamingowych, które oferują ten film. Wpisz nazwę filmu w wyszukiwarce i dopisz słowo kluczowe „cały film”, aby znaleźć źródła, w których film jest dostępny. Na niektórych platformach film jest dostępny do kupienia lub wypożyczenia, a na innych dostępny jest w ramach subskrypcji.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo