Konto Premium

Guillermo del Toro: Pinokio cały film

Konto Premium

Guillermo del Toro: Pinokio – Pinokio ożywa w nowej wersji filmowej

Opis fabuły

„Guillermo del Toro: Pinokio” to film animowany opowiadający historię drewnianej kukiełki, która dzięki magii ożywa, aby stać się synem biednego stolarza Geppetto. Pinokio, pełen energii i chęci do odkrywania świata, wyrusza w pełną przygód podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w życiu.

Reżyserem filmu jest nagrodzony Oscarem Guillermo del Toro, który postanowił stworzyć własną wersję klasycznej powieści Carla Collodiego. Film w technice animacji poklatkowej został wyprodukowany przez The Jim Henson Company, ShadowMachine oraz Double Dare You Productions.

Data premiery i ocena filmu

Film „Guillermo del Toro: Pinokio” miał swoją premierę 18 listopada 2022 roku. Od tego czasu zdobył uznanie krytyków i widzów, którzy doceniają reżyserię, animację oraz muzykę skomponowaną przez Alexa Mandela i Andrew Lockingtona. Według serwisu Rotten Tomatoes, film uzyskał wynik 93% pozytywnych recenzji.

Podsumowanie

„Guillermo del Toro: Pinokio” to film animowany, który przyciąga uwagę nową wersją klasycznej historii drewnianej kukiełki. Reżyseria, animacja oraz muzyka sprawiają, że film jest wart zobaczenia. Film został wyprodukowany przez The Jim Henson Company, ShadowMachine oraz Double Dare You Productions i odniósł sukces zarówno wśród krytyków, jak i widzów. Jeśli interesujesz się animacją i chcesz zobaczyć wspaniałą opowieść o przygodach Pinokia, koniecznie zobacz „Guillermo del Toro: Pinokio” w całości już teraz!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo