Konto Premium

Groźne kłamstwa cały film

Konto Premium

Film “Dangerous Lies” został wyreżyserowany jedynie przez Michaela M. Scotta. Jego premiera odbyła się 30 kwietnia 2020 roku. Jest to thriller o czasie trwania 96 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisany przez Davida Goldena.

Groźne kłamstwa

Katie (Camila Mendes) i Adam (Jessie T. Usher) to młode małżeństwo z problemami finansowymi. Kiedy mężczyzna wciąż poszukuje pracy, kobieta zostaje zatrudniona jako opiekunka starszego mężczyzny mieszkającego samotnie w dużym domu. Niedługo potem pacjent umiera, a Katie niespodziewanie dziedziczy jego posiadłość. Szczęście kochanków nie trwa jednak długo, gdyż wkrótce zaczyna nachodzić ich tajemniczy mężczyzna.

Obsada aktorska w filmie „Groźne kłamstwa”

Aktorzy:

 • Camila Mendes jako Katie
 • Jessie T. Usher jako Adam
 • Jamie Chung jako Julia
 • Elliott Gould jako Pan Wellsley
 • Cam Gigandet jako Mickey Hayden
 • Nick Purcha jako Charlie
 • Sasha Alexander jako Detektyw Chesler
 • Joe Costa jako Dwight
 • Briana Skye jako Dziewczyna na imprezie

Gdzie obejrzeć cały film Groźne kłamstwa online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, oferująca szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Platforma oferuje również funkcje personalizacji, rekomendacji i możliwość oglądania treści offline.

Ciekawe informacje o „Groźne kłamstwa”

 • Podczas gdy Adam i Katie są w domu pogrzebowym, Julia wchodzi i, przedstawiając się, cytując Pismo Święte. Recytuje pierwsze kilka linijek psalmu pierwszego rozdziału.
 • Cam Gigandet i Jamie Chung wcześniej wystąpili razem w filmie Bad Johnson (2014).

Podsumowanie

Film “Groźne kłamstwa” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,3, na IMDb również 5,3, a na TMDb najwyższą ocenę spośród tych trzech – 6,4.

Opierając się na tych ocenach, można stwierdzić, że film może przypaść do gustu osobom lubiącym thrillery o nieznanej fabule. Dla tych widzów, którzy cenią sobie napięcie i tajemniczość, “Groźne kłamstwa” może być interesującym wyborem. Jednakże, dla osób oczekujących konkretnego wątku fabularnego i jasno określonej historii, film ten może nie spełnić ich oczekiwań.

Warto zaznaczyć, że oceny filmu są dość zróżnicowane, co sugeruje, że opinie na jego temat są podzielone. Dlatego też, jeśli jesteś fanem thrillerów i lubisz filmy o nieznanej fabule, warto dać mu szansę i samemu ocenić czy przypadnie Ci do gustu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo