Konto Premium

Greenland cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Greenland”

Naukowcy nie mają wątpliwości: Ziemia nie zdoła uniknąć zderzenia ze zbliżającą się do niej potężną kometą, a jego skutki będą katastrofalne. Wybitny inżynier John Garrity (Gerard Butler) i jego rodzina są w grupie wybrańców, którym władze zaoferowały bezpieczne schronienie w położonym na odludziu tajnym bunkrze. Większość społeczeństwa nie otrzymuje takiej szansy.

Podczas gdy fragmenty rozpadającej się komety niszczą miasta i zabijają tysiące ludzi, świat pogrąża się w chaosie. Wybuchają zamieszki, rozboje są na porządku dziennym, a służby tracą kontrolę nad sytuacją. W takich okolicznościach dotarcie na miejsce ewakuacji staje się śmiertelnie niebezpiecznym wyzwaniem.

Moment decydującego uderzenia zbliża się nieubłaganie. John jest gotów na wszystko, by ocalić swoją żonę i kochanego syna. Najbliższe kilkanaście godzin zdecyduje o wszystkim. Czy Johnowi uda się pokonać przeciwności losu i dotrzeć do bezpiecznego schronienia? Czy rodzina Garritych przetrwa tę apokalipsę? Film “Greenland” to historia walki o przetrwanie w obliczu zagłady, gdzie miłość i determinacja stają się jedynymi siłami napędzającymi bohaterów.

Obsada aktorska w filmie „Greenland”

Aktorzy:

 • Gerard Butler jako John Garrity
 • Morena Baccarin jako Allison Garrity
 • Roger Dale Floyd jako Nathan Garrity
 • Scott Glenn jako Dale
 • Holt McCallany jako Pilot Twin Ottera
 • David Denman jako Ralph Vento
 • Hope Davis jako Judy Vento
 • Andrew Bachelor jako Colin
 • Merrin Dungey jako Major Breen

Gdzie obejrzeć cały film Greenland online

1. Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to serwis VOD oferujący najnowsze premiery filmowe, seriale oraz programy telewizyjne. Canal + Premiery jest dostępny dla abonentów platformy Canal +.

2. Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz transmisje sportowe. Player+ umożliwia oglądanie treści zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

3. Amazon Prime Video: Film można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video. Jest to popularny międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Amazon Prime Video jest dostępny w wielu krajach i oferuje także oryginalne produkcje.

4. Cineman: Film można obejrzeć na platformie Cineman. Jest to polski serwis VOD, który skupia się głównie na filmach niezależnych, artystycznych i klasycznych. Cineman oferuje unikalną selekcję filmów z różnych epok i gatunków.

5. Rakuten TV: Film można obejrzeć na platformie Rakuten TV. Jest to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Rakuten TV umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach i oferuje także opcję wypożyczenia lub zakupu filmów.

Ciekawe informacje o „Greenland”

 • Produkowane przy pełnej współpracy z Departamentem Obrony Stanów Zjednoczonych.
 • Jeśli uważnie posłuchasz podczas ostatniej sceny, wspomina się, że spędzili 9 miesięcy w schronie.
 • Jedno spojrzenie z orbity przedstawia falę uderzeniową nad Florydą promieniującą z około sześciu mil na południowy zachód od Sebring.
 • Mimo że Osgoode, Ontario, Kanada istnieje, nie ma tam lotniska.
 • Kontynuacja, Greenland: Migration, jest w trakcie produkcji. Gerard Butler i Morena Baccarin potwierdzili swoje powroty, a oryginalny reżyser Ric Roman Waugh również jest zaangażowany.

Podsumowanie

Film Greenland otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 6,0, na IMDb 6,4, a na TMDb 7,1. Jest to thriller katastroficzny, który może przyciągnąć uwagę pewnej grupy widzów, ale niekoniecznie wszystkich. Osobom lubiącym napięcie, dynamiczną akcję i emocjonujące sceny z pewnością spodoba się ten film. Jednak dla tych, którzy preferują inne gatunki filmowe lub nie są zainteresowani tematyką katastroficzną, może nie być to najlepszy wybór. Ostateczna ocena zależy od indywidualnych preferencji widza.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo