Konto Premium

Green Book cały film

Konto Premium

Green Book – cały film o nieprawdopodobnej przyjaźni na drodze

Opis filmu

„Green Book” to film Petera Farrelly’ego, którego premiera miała miejsce w 2018 roku. To niezwykła historia, która opowiada o dwóch ludziach, którzy przemierzają wraz z sobą drogę. Tony Lip (Viggo Mortensen), szofer z Bronxu, zostaje wynajęty przez Dona Shirley’a (Mahershala Ali), wybitnego pianistę, aby go odwieźć na serię koncertów po Stanach Zjednoczonych. Na pierwszy rzut oka, bohaterowie różnią się między sobą wszystkim – pochodzeniem, wykształceniem, sposobem bycia, a nawet gustami kulinarymi. Podczas wielotygodniowej podróży jednak zaczynają się lepiej poznawać, a ich relacja staje się coraz bardziej złożona.

Film nagrodzony Oscarem

„Green Book” to film, który podbił serca widzów i krytyków na całym świecie. Zdobył aż pięć Oscarów, w tym dla najlepszego filmu, najlepszego aktora pierwszoplanowego (Mahershala Ali), najlepszego scenariusza oryginalnego, najlepszego montażu oraz najlepszego filmu nieanglojęzycznego. Produkcja została bardzo dobrze przyjęta również przez polską publiczność.

Green Book – cały film dostępny online

Jeśli chcesz obejrzeć „Green Book” online, możesz skorzystać z platformy VOD. Film jest dostępny w ofercie wielu serwisów streamingowych. Można też poszukać go na nieoficjalnych stronach udostępniających filmy za darmo, ale należy pamiętać, że korzystanie z nich jest nielegalne i wiąże się z ryzykiem.

Podsumowanie

„Green Book” to wciągająca historia, która udowadnia, że prawdziwe przyjaźnie rodzą się w najmniej oczekiwanych sytuacjach. To film, który wciąga od pierwszych minut i zaskakuje do samego końca. Dostępność „Green Book” w serwisach VOD sprawia, że możesz obejrzeć go w dowolnym miejscu i czasie, gdy tylko będziesz mieć na to ochotę.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo