Konto Premium

Gran Torino cały film

Konto Premium

Gran Torino – klasyczny dramat Clint’a Eastwood’a

Gran Torino to amerykański dramat z 2008 roku, wyreżyserowany i wyprodukowany przez legendarnego Clinta Eastwooda, który również zagrał w nim główną rolę. Film opowiada historię weterana wojny koreańskiej, Waltera Kowalskiego, który jest zapalonym rasistą i ciężko mu jest pogodzić się z faktem, że w jego okolicy pojawiła się nowa, imigrancka rodzina.

Walt to postać niezwykle kontrowersyjna, który z jednej strony jest bardzo surowy i nieprzystępny, z drugiej zaś – ma ogromne poczucie humoru i ciepło do ludzi, zwłaszcza tych, którzy go szanują. W miarę jak poznajemy go coraz lepiej, zaczynamy rozumieć, co tak naprawdę skrywa jego twardy zewnętrzny pancerz.

W jednym z najbardziej znanych filmów w jego karierze, Clint Eastwood stworzył postać, która jest jednocześnie bohaterem i antybohaterem. Gran Torino to film o wielu przesłaniach, mówiący o rasizmie, wojnie, tolerancji, ale też o miłości i ludzkim dobru.

Jedną z najważniejszych rzeczy, której można nauczyć się z filmu Gran Torino, jest to, że człowiek nigdy nie jest za stary, by zacząć zmieniać swoje życie. Walt Kowalski zaczął zmieniać swoje podejście do życia i innych ludzi w dojrzałym wieku, co pokazuje, że nigdy nie jest za późno, by robić coś pozytywnego dla siebie i innych.

Jeśli chcesz obejrzeć ten klasyczny film, nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy, że poszukasz go w internecie wpisując hasło „Gran Torino cały film”.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo