Konto Premium

Gra fortuny cały film

Konto Premium

Gra fortuny – nowy film akcji z Jasonem Stathamem i Hugh Grantem w rolach głównych

„Gra fortuny” to najnowszy film akcji, którego premiera zaplanowana jest na 4 stycznia 2023 roku. W rolach głównych wystąpią Jason Statham oraz Hugh Grant, którzy zagrają kolejno specjalistę od wywiadu Orsona Fortune’a i gwiazdę Hollywood.

Fabuła filmu skupia się wokół niebezpiecznej transakcji sprzedaży supernowoczesnej broni, która zagraża światu. Orson Fortune wraz ze swoją ekipą werbuje Hugh Granta, aby pomógł im udaremnić to niebezpieczne przedsięwzięcie.

„Gra fortuny” łączy w sobie elementy thrillera, komedii i oczywiście akcji. Produkcja ma za zadanie dostarczyć widzom mnóstwo wrażeń i adrenaliny, a obsada filmu zapowiada, że będzie to prawdziwa gratka dla fanów kina akcji.

Reżyserem filmu jest Guy Ritchie, który w przeszłości pracował już z Jasonem Stathamem przy produkcjach takich jak „Lock, Stock and Two Smoking Barrels” oraz „Snatch”. Z kolei Hugh Grant zadebiutuje w roli złoczyńcy, co stanowi ciekawą niespodziankę dla widzów.

Premiera „Gry fortuny” już wkrótce, a fani kina akcji oraz obiecuje emocjonującą historię i wspaniałą obsadę. Zachęcamy do obejrzenia filmu już na jego premierze.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo