Konto Premium

Gorączka cały film

Konto Premium

Gorączka – jeden z największych klasyków kina akcji

„Gorączka” to jedna z najbardziej znanych i cenionych produkcji w historii kina akcji. Film w reżyserii Michaela Manna z 1995 roku z Robertem De Niro i Al Pacino w rolach głównych, to historia Vincenta Hanny (Al Pacino), porucznika policji, który chce dopaść gang, na czele którego stoi Neil McCauley (Robert De Niro).

Akcja filmu

„Gorączka” rozgrywa się w Los Angeles, gdzie dochodzi do konfrontacji między gangiem McCauleya, który jest inteligentny, bezwzględny i brutalny, a policją. Porucznik Hanna nie oszczędza sił, by dopaść przeciwnika, ale obaj mężczyźni darzą się szacunkiem.

Gorączka – co zrobić, żeby obejrzeć cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć „Gorączkę” w całości, warto skorzystać z platformy streamingowej, na której film jest dostępny. W Polsce film jest dostępny między innymi na platformie Netflix. Wpisując frazę „Gorączka cały film” w wyszukiwarce internetowej, znajdziesz wiele innych źródeł, na których można obejrzeć ten klasyk kina akcji.

„Gorączka” to film, który wciąż cieszy się wielką popularnością wśród widzów na całym świecie. Dzięki wspaniałej grze aktorskiej Pacino i De Niro oraz doskonałej reżyserii Michaela Manna, „Gorączka” pozostaje jednym z największych klasyków gatunku, który warto zobaczyć.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo