Konto Premium

Głębia strachu cały film

Konto Premium

Głębia strachu

11 kilometrów pod powierzchnią oceanu coś się zbudziło… Załoga kopalni Kepler od początku wiedziała, że ich misja będzie trudna: przed nimi trzydzieści dni w wąskich korytarzach i ciasnych kabinach podwodnej platformy zbudowanej tak, by wytrzymała niewiarygodnie wysokie ciśnienie towarzyszące odwiertom na dnie oceanu. Ale po niszczycielskim trzęsieniu ziemi rozpętuje się piekło.

Wkoło wyją syreny alarmowe, strumienie wody eksplodują przez żelbetową konstrukcję z niewyobrażalną siłą, rozrywając ją w ciągu kilku sekund na strzępy. Dzięki zdolności szybkiego myślenia i wrodzonej zaradności inżynier Norze Price udaje się, choć wielkim kosztem, uratować siebie i powstrzymać nieuchronną katastrofę.

Ze zniszczoną łodzią ratunkową, bez możliwości wysłania sygnału z prośbą o pomoc, przyszłość dla Nory i pozostałych ocalałych rysuje się nieciekawie. Tak ona, jak i pozostała załoga – kapitan Lucien, studentka biologii morskiej Emily, ekspert operacyjny Smith, kierownik systemu Rodrigo i przemądrzały Paul – nie widzą dobrego rozwiązania.

Ich jedyną szansą na przetrwanie jest przejść po dnie oceanu w kierunku odległego, opuszczonego pojazdu, Roebucka, w nadziei, że jego sprzęt komunikacyjny będzie nadal sprawny, jak też że pozostało na nim wystarczająco dużo kapsuł ratunkowych, aby zabrać ich wszystkich w bezpieczne miejsce.

Ale ich niebezpieczna wyprawa staje się jeszcze bardziej zdradliwa, gdy zaczynają podejrzewać, że nie są pod wodą sami. Coś za nimi podąża, w każdej chwili gotowe do ataku. Uwikłani w niebezpieczną grę w kotka i myszkę z tajemniczym drapieżnikiem, Norah i pozostali członkowie załogi ścigają się z czasem i muszą stoczyć walkę sami ze sobą, jeśli chcą powrócić na powierzchnię żywymi.

Obsada aktorska w filmie „Głębia strachu”

Aktorzy:

 • Kristen Stewart jako Norah Price
 • Vincent Cassel jako Kapitan Lucien
 • T.J. Miller jako Paul Abel
 • Jessica Henwick jako Emily Haversham
 • John Gallagher Jr. jako Liam Smith
 • Mamoudou Athie jako Rodrigo Nagenda
 • Gunner Wright jako Lee Miller
 • Fiona Rene jako Matka Chrzestna
 • Amanda Troop jako Poseidon Patty

Gdzie obejrzeć cały film Głębia strachu online

1. Disney+: Disney+ to serwis streamingowy, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali związanych z marką Disney, takich jak filmy animowane, filmy Marvela, filmy Star Wars, filmy Pixar i wiele innych. Serwis ten jest dostępny na różnych platformach, takich jak telewizory inteligentne, telewizory z systemem Android, telewizory Apple, telewizory LG, telewizory Samsung, telewizory Sony, telewizory Vizio, konsole do gier Xbox i PlayStation, smartfony i tablety. Disney+ oferuje również oryginalne produkcje, które są dostępne tylko na tym serwisie.

2. iTunes: iTunes to platforma cyfrowej dystrybucji muzyki, filmów i innych multimediów stworzona przez firmę Apple. Umożliwia zakup i pobieranie filmów w formacie cyfrowym na komputery Mac i PC oraz urządzenia mobilne takie jak iPhone i iPad. iTunes oferuje szeroki wybór filmów różnych gatunków, w tym nowości kinowe oraz klasyki filmowe. Użytkownicy mogą również wypożyczać filmy na określony czas.

3. Rakuten TV: Rakuten TV to serwis VOD (Video on Demand), który umożliwia oglądanie filmów online na różnych urządzeniach. Serwis ten oferuje szeroki wybór filmów i seriali w różnych językach i gatunkach. Rakuten TV umożliwia zakup lub wypożyczenie filmów, a także subskrypcję pakietów, które dają dostęp do większej liczby treści. Serwis ten jest dostępny na telewizorach inteligentnych, komputerach, smartfonach i tabletach.

Ciekawe informacje o „Głębia strachu”

 • To ostatni film wydany przez 20th Century Fox pod swoją oryginalną nazwą z 1935 roku, przed zmianą nazwy na 20th Century Studios przez Disneya po przejęciu Foxa i jego aktywów.
 • Z artykułu prasowego dotyczącego ratowania dwóch ocalałych, film ten rozgrywa się w roku 2050.
 • Aktorzy nosili szczelne kombinezony podczas scen podwodnych, co utrudniało słyszenie poleceń reżysera. Każdy kombinezon ważył około 140 funtów (63 kg).
 • Kiedy załoga po raz pierwszy zbiera się w centralnej sali kontrolnej – można usłyszeć dźwięk sekwencji uruchamiania, pobrany z starych dysków twardych i pierwotnie użyty w filmie Obcy (1979).
 • Z powodu zakupu 20th Century Fox przez Disneya, data premiery została przesunięta na styczeń 2020 roku. Zdjęcia odbyły się na wiosnę 2017 roku. Do czasu premiery minęły prawie trzy lata.

Podsumowanie

Film “Głębia strachu” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,5, na IMDb 5,9, a na TMDb 6,3.

Na podstawie tych ocen można stwierdzić, że film może się spodobać osobom lubiącym thrillery o napiętej atmosferze i nieoczywistych zwrotach akcji. Osoby ceniące filmy z elementami zagadki i tajemnicy również mogą znaleźć w nim coś interesującego.

Jednakże dla osób oczekujących mocnych emocji i dynamicznej akcji, film ten może okazać się zbyt powolny i mało ekscytujący. Osoby nieprzekonane do gatunku thrillerów mogą również nie znaleźć w nim odpowiedniego dla siebie rozrywki.

Podsumowując, “Głębia strachu” to film dla miłośników thrillerów o napiętej atmosferze i zagadkowej fabule, jednak może nie spełnić oczekiwań osób poszukujących mocniejszych wrażeń lub nieprzekonanych do tego gatunku.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo