Konto Premium

Ghosted cały film

Konto Premium

Ghosted – nowy film akcji w reżyserii Chrisa McKaya

O czym jest film Ghosted?

Ghosted to nowy film akcji, którego premiera zaplanowana jest na 20 kwietnia 2023 roku. Reżyserem filmu jest Chris McKay, a w głównych rolach występują Chris Pratt i Tiffany Haddish. Na chwilę obecną niewiele jest informacji na temat fabuły filmu. Według opisu na stronie The Movie Database (TMDb), Ghosted jest akcją przygodową, która skupia się na relacji pomiędzy dwójką ludzi, którzy muszą ze sobą współpracować, aby odkryć tajemnicę, która grozi światu.

Obsada i twórcy

Ghosted to film, którego reżyserem jest Chris McKay, znany przede wszystkim z takich produkcji jak „Lego Batman Film” i „Lego Movie 2”. W rolach głównych występują Chris Pratt oraz Tiffany Haddish, którzy swoimi kreacjami aktorskimi z pewnością przyciągną uwagę widzów.

Premiera i dystrybucja

Ghosted to film, którego premiera planowana jest na 20 kwietnia 2023 roku. Produkcją zajęło się studio Skydance Media, a dystrybucją zajmą się najprawdopodobniej Paramount Pictures.

Cały film Ghosted – czy będzie dostępny online?

Na chwilę obecną nie ma żadnych informacji na temat tego, czy Ghosted będzie dostępny online. Więcej informacji na ten temat może pojawić się po premierze filmu.

Podsumowanie

Ghosted to film, którego premiera już wkrótce. Mimo braku szczegółowych informacji na temat fabuły, produkcja ta z pewnością przyciągnie uwagę fanów kina akcji i przygodowego. W rolach głównych występują Chris Pratt i Tiffany Haddish, a reżyserem jest Chris McKay. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy film będzie dostępny online.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo