Konto Premium

Gdzie śpiewają raki cały film

Konto Premium

Gdzie śpiewają raki – opowieść o dziewczynie, która dorasta na bagnach

Streszczenie filmu

„Gdzie śpiewają raki” to film opowiadający historię Kyi, dziewczyny, która dorasta na bagnach Karoliny Północnej w latach dwudziestych XX wieku. Kiedy jej były chłopak zostaje znaleziony martwy, na nią pada podejrzenie o morderstwo. Kyia szuka akceptacji w świecie, który jej nie rozumie. Film ukazuje walkę z samotnością, pragnienie miłości i ludzkiej bliskości.

Obsada i twórcy

Reżyserem filmu „Gdzie śpiewają raki” jest Olivia Newman, a scenariusz napisał Lucy Alibar. W rolę Kyi wcieliła się aktorka Daisy Edgar-Jones. W pozostałych rolach występują m.in. Taylor John Smith, Harris Dickinson, oraz Ahna O’Reilly.

Odbiór filmu

„Gdzie śpiewają raki” został dobrze przyjęty przez krytyków. Chwalono go za wspaniałe zdjęcia i kreację aktorską Daisy Edgar-Jones. Film zyskał popularność również wśród widzów.

Cały film

Jeśli chcesz obejrzeć film „Gdzie śpiewają raki” w całości, możesz skorzystać z platform streamingowych oferujących ten tytuł. W Polsce film jest dostępny m.in. na platformie Netflix.

Podsumowanie

„Gdzie śpiewają raki” to poruszający dramat, który skłania do refleksji nad ludzkimi emocjami i potrzebami. Film opowiada historię dziewczyny, która musi radzić sobie z samotnością i brakiem akceptacji. Jeśli szukasz ciekawych i wciągających filmów, „Gdzie śpiewają raki” to pozycja, której nie powinieneś przegapić.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo