Konto Premium

Gdzie jest koza cały film

Konto Premium

Gdzie jest koza – opis fabuły

W komedii brazylijskiej “Gdzie jest koza” prowincjonalny gliniarz o imieniu Bruceuilis (Edmilson Filho) wyrusza do São Paulo, aby odnaleźć Celestynę – kozę, która jest uważana za skarb jego miasteczka. Na miejscu na jego drodze staje Trindade (Matheus Nachtergaele), kolega po fachu, który dotychczas pracował za biurkiem, ale teraz postanowił zająć się pracą w terenie.

“Gdzie jest koza” to pełna brazylijskich smaczków komedia kryminalna, w której dwaj bardzo różni gliniarze wspólnie rozwiązują nietypową sprawę. Podczas poszukiwań Celestyny nawiązują nić porozumienia, która przeradza się w równie nietypową przyjaźń. Film obfituje w humorystyczne sytuacje i zabawne perypetie bohaterów, a także ukazuje piękno i różnorodność brazylijskiego krajobrazu. Przez całą historię towarzyszymy Bruceuilisowi i Trindade w ich pełnych przygód podróży, podczas której odkrywają nie tylko tajemnicę zaginionej kozy, ale również siebie nawzajem.

Obsada aktorska w filmie „Gdzie jest koza”

Aktorzy:

  • Edmilson Filho jako Bruceuilis
  • Matheus Nachtergaele jako Trindade
  • Letícia Lima jako Priscila
  • Leandro Ramos jako Raul
  • Evelyn Castro jako Vitria Regina
  • Victor Allen jako Toninho
  • Renan Medeiros jako Ping Li

Gdzie obejrzeć cały film Gdzie jest koza online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje, a także możliwość pobierania treści offline.

Podsumowanie

Film “Gdzie jest koza” otrzymał różne oceny od użytkowników na stronach Filmweb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 4,7, natomiast na TMDb ocenę 6,8.

Opierając się na tych ocenach, można stwierdzić, że film może przypaść do gustu osobom, które lubią filmy z gatunku akcji. Warto jednak zauważyć, że oceny są dość niskie, co sugeruje, że film może nie spełnić oczekiwań bardziej wymagających widzów.

Dla osób, które cenią sobie dynamiczną akcję i niezobowiązujące rozrywki, “Gdzie jest koza” może być interesującym wyborem. Jednak dla tych, którzy oczekują głębszej fabuły i bardziej wysublimowanych elementów filmowych, może okazać się rozczarowaniem.

Ważne jest jednak pamiętać, że opis ten jest bardzo ogólny i nie zawiera informacji na temat fabuły filmu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo