Konto Premium

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle 2 cały film

Konto Premium

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle 2: Nowe przekręty, stare układy

Nowe przekręty. Stare układy. Prawdziwa historia polskich fortun i historia bohaterów z pierwszej części ma swój barwny ciąg dalszy. Czy biznesowi przyjaciele mogą sobie dalej ufać, gdy w grę wchodzą jeszcze większe pieniądze? Jak prywatyzowano państwowe spółki zgarniając miliony do prywatnych kieszeni? Kto pociągał za sznurki w wolnej Polsce? Jeszcze więcej tajemnic. Ludzkich słabości.

Obsada aktorska w filmie „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle 2”

Aktorzy

Aktorzy

  • Sebastian Stankiewicz jako Kazimierz Bączek
  • Małgorzata Kożuchowska jako Dorota Lis
  • Agnieszka Więdłocha jako Marzena Kafer
  • Rafał Zawierucha jako Karol Lis
  • Paulina Gałązka jako Sabrina
  • Maciej Zakościelny jako Antoni Kafer
  • Dominika Gwit-Dunaszewska jako Krystyna Bączek
  • Katarzyna Pośpiech jako Helenka
  • Cezary Łukaszewicz jako Pułkownik Starczewski

Podsumowanie

Film “Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle 2” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 4,6, na IMDb 7,8, a na TMDb 4,7. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten jest kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu każdemu widzowi.

Jako komedia, “Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle 2” może przyciągnąć uwagę osób lubiących lekkie i zabawne produkcje. Jeśli lubisz humor oparty na absurdalnych sytuacjach i komicznych dialogach, ten film może być dla ciebie. Dodatkowo, jeśli jesteś fanem poprzednich części serii lub aktorów występujących w filmie, możesz być zainteresowany kontynuacją.

Jednakże, jeśli nie przepadasz za komediami o niskim poziomie humoru lub preferujesz bardziej wysublimowane żarty, ten film może cię rozczarować. Różnice w ocenach sugerują również, że niektórzy widzowie mogą uważać ten film za przewidywalny lub pozbawiony oryginalności.

Podsumowując, “Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle 2” to komedia o kontrowersyjnym humorze, która może przyciągnąć uwagę osób lubiących lekkie i zabawne produkcje. Jednakże, ze względu na różnice w ocenach, nie jest to film, który przypadnie do gustu każdemu widzowi.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo