Konto Premium

Garsoniera cały film

Konto Premium

Garsoniera – film, którego nie możesz przegapić

Garsoniera, znany również jako The Apartment, to amerykański film z 1960 roku, który stał się klasykiem gatunku komedii romantycznej. Film został wyreżyserowany przez Billy’ego Wildera i wyprodukowany przez The Mirisch Company.

Fabuła

Film opowiada historię Calvina Clifforda Baxtera, który jest pracownikiem w dużej korporacji. Postanawia wypożyczyć swoje mieszkanie swoim przełożonym, aby zdobyć ich sympatię i osiągnąć awans. Jego plan zaczyna się komplikować, kiedy odkrywa, że jego szefowie używają mieszkania do romansów. Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy Baxter zaczyna się zainteresować piękną Fran Kubelik, która okazuje się być kochanką jednego z jego przełożonych.

Nagrody i uznanie

Garsoniera zdobyła pięć Oscarów, w tym nagrody dla najlepszego filmu, reżyserii, scenariusza oryginalnego, scenografii i montażu. Film stał się jednym z największych przebojów kasowych swojego czasu i do dziś uważany jest za jedno z najlepszych osiągnięć Billy’ego Wildera.

Cały film

Jeśli chcesz obejrzeć Garsonierę w całości, możesz to zrobić za pośrednictwem serwisów streamingowych, takich jak np. Netflix czy Amazon Prime. Oba serwisy oferują ten film w swojej bibliotece, więc możesz obejrzeć go w każdej chwili.

Garsoniera to film, który z pewnością warto zobaczyć. Dzięki niesamowitej fabule, genialnej reżyserii i doskonałej grze aktorskiej, ten klasyk kina zachwyci każdego widza. Nie czekaj więc dłużej i zobacz Garsonierę już dziś!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo