Konto Premium

Four Good Days cały film

Konto Premium

Four Good Days – uzależnienie od narkotyków w obliczu wyzwań życia codziennego

Film Four Good Days to dramat, który porusza temat uzależnienia od narkotyków i wyzwań, jakie muszą przezwyciężyć zarówno uzależnieni, jak i ich rodziny, aby odnaleźć się w rzeczywistości. Zainspirowany nagrodzonym Pulitzerem artykułem Eli Saslowa opublikowanym w Washington Post, film opowiada historię Deb (Glenn Close), matki walczącej o pomoc swojej córce Molly (Mila Kunis), która próbuje poradzić sobie z uzależnieniem od narkotyków.

Film Four Good Days – fabuła

Fabuła filmu Four Good Days skupia się na czterech dniach, które matka spędza razem ze swoją córką, aby pomóc jej przejść przez trudny proces odwyku od narkotyków. Matka i córka, które z różnych powodów od dłuższego czasu się nie widziały, muszą zmierzyć się ze swoimi emocjami, aby odnaleźć się w nowej sytuacji. Deb próbuje pomóc córce, ale jednocześnie musi radzić sobie z własnymi wewnętrznymi konfliktami.

Gwiazdy filmu Four Good Days

W rolach głównych w filmie Four Good Days występują dwie znane aktorki: Glenn Close i Mila Kunis. Glenn Close, nominowana do Oscara sześciokrotnie, jest uznawana za jedną z najlepszych aktorek swojego pokolenia. Mila Kunis, z kolei, zasłynęła dzięki rolom w filmach takich jak Czarna łódka czy Ted.

Four Good Days – cały film

Jeśli szukasz możliwości obejrzenia filmu Four Good Days online, możesz to zrobić na platformie streamingowej, która oferuje ten film. Wpisując w wyszukiwarkę frazę „Four Good Days – cały film”, z pewnością znajdziesz wiele dostępnych opcji. Zanim jednak obejrzysz film, pamiętaj, że Four Good Days to emocjonująca i pełna dramatu opowieść, która nie pozostawi nikogo obojętnym.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo