Konto Premium

Fatima cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Fatima”

Film “Fatima” opowiada historię trzech dzieci z małej portugalskiej wioski o nazwie Fatima, które w roku 1917 doświadczają niezwykłego spotkania z Matką Bożą. W czasach, gdy świat pogrążony jest w mrokach Pierwszej Wojny Światowej, wieści o tysiącach zabitych docierają do Fatimy i innych miejscowości w Europie, powodując załamanie i zwątpienie.

Jednak troje dzieci, mimo dramatycznej sytuacji, mają niezwykłe widzenie Matki Bożej, która przekazuje im przepowiednie dla świata. Niestety, zarówno osoby świeckie, jak i przedstawiciele Kościoła sceptycznie podchodzą do relacji dzieci, nie traktując ich opowieści poważnie.

Mimo to wieść o cudownych wydarzeniach w Fatimie zaczyna się rozprzestrzeniać coraz dalej. Tysiące pielgrzymów przybywa do wioski, a cud fatimski zaczyna odmieniać losy ludzi, wpływając również na instytucję Kościoła i cały świat. Film ukazuje siłę wiary i nadziei, która potrafi przemienić nawet najbardziej beznadziejne sytuacje.

Obsada aktorska w filmie „Fatima”

Aktorzy:

 • Joaquim de Almeida jako Ojciec Ferreira
 • Goran Višnjić jako Artur
 • Stephanie Gil jako Łucja
 • Alejandra Howard jako Jacinta
 • Jorge Lamelas jako Franciszek
 • Lúcia Moniz jako Maria Rosa
 • Sônia Braga jako Siostra Łucja
 • Harvey Keitel jako Profesor Nichols
 • Marco D’Almeida jako Antnio

Gdzie obejrzeć cały film Fatima online

Na podstawie dostępnych danych, film można obejrzeć na serwisach Canal + Premiery, Amazon Prime Video, Cineman, Katoflix oraz Rakuten TV.

Canal + Premiery to platforma VOD oferująca najnowsze premiery filmowe. Serwis ten jest dostępny dla abonentów Canal+ i umożliwia oglądanie filmów w wysokiej jakości.

Amazon Prime Video to popularny serwis streamingowy oferujący szeroki wybór filmów i seriali. Oprócz tego, użytkownicy mogą korzystać z innych usług Amazona, takich jak darmowa dostawa zamówień i dostęp do książek w Kindle Unlimited.

Cineman to polski serwis VOD, który oferuje różnorodne filmy i seriale. Posiada również funkcję wynajmu lub zakupu filmów, co daje użytkownikom większą elastyczność w wyborze sposobu oglądania.

Katoflix to nowy polski serwis VOD, który stawia na polskie produkcje filmowe i seriale. Jest to platforma tworzona przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, mająca na celu promowanie rodzimej kinematografii.

Rakuten TV to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i programów telewizyjnych. Posiada również opcję zakupu lub wypożyczenia filmów, a także umożliwia oglądanie treści w jakości 4K HDR.

Ciekawe informacje o „Fatima”

 • Film zawiera oryginalną piosenkę “Gratia Plena”, wykonaną przez Andreę Bocellego i skomponowaną przez znanego włoskiego kompozytora Paolo Buonvino.
 • Film oparty jest na objawieniach Matki Boskiej trzem pasterzom w Fátimie, w Portugalii.
 • Joaquim de Almeida i João D’ Ávila ponownie spotykają się po wspólnym występie w filmie telewizyjnym “Fatima” z 1997 roku, również opartym na historycznych wydarzeniach trzech młodych pasterzy w Fátimie, w Portugalii.

Podsumowanie

Film “Fatima” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 6,8, na IMDb 6,6, a na TMDb 7,5. Te oceny sugerują, że film może być interesujący dla osób zainteresowanych dramatami i tematyką religijną. Jednakże, dla tych, którzy nie są zainteresowani tego rodzaju tematyką lub preferują bardziej dynamiczne filmy, “Fatima” może nie być odpowiednią propozycją. Ostateczna decyzja co do oglądania tego filmu powinna zależeć od osobistych preferencji i gustu widza.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo