Konto Premium

Fangio: Człowiek, który poskromił maszyny cały film

Konto Premium

Fangio: Człowiek, który poskromił maszyny

Dokument oparty na przeprowadzonym w 2016 roku przez Uniwersytet w Sheffield badaniu, które wykazało, że Juan Manuel Fangio jest najlepszym kierowcą Formuły 1 wszech czasów. “Fangio: człowiek, który poskromił maszyny” stanowi kronikę życia i kariery niekwestionowanego mistrza toru.

Fangio ryzykował życiem, osiągając w samochodzie wyścigowym z lat 50. takie same prędkości, z jakimi jeżdżą dzisiejsi mistrzowie Formuły 1. Wszystko to w czasach, kiedy nie przywiązywano wagi do bezpieczeństwa i gdy wielu kierowcom nie udawało się dotrwać do końca sezonu.

Gdzie obejrzeć cały film Fangio: Człowiek, który poskromił maszyny online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Podsumowanie

Film “Fangio: Człowiek, który poskromił maszyny” otrzymał pozytywne oceny zarówno na stronie Filmweb (7,3) jak i na TMDb (7,3). Jest to dokumentalny film, który skupia się na postaci słynnego kierowcy wyścigowego Juan Manuela Fangio.

Opisując ogólnie, ten film może przypaść do gustu fanom sportów motorowych oraz osobom zainteresowanym historią motoryzacji. Widzowie, którzy cenią sobie biograficzne dokumenty oraz fascynujące historie życiowe, również mogą znaleźć w nim coś interesującego.

Jednakże, dla osób niezainteresowanych sportami motorowymi lub nieprzepadających za dokumentalnymi filmami biograficznymi, “Fangio: Człowiek, który poskromił maszyny” może być mniej atrakcyjny.

Warto jednak pamiętać, że powyższe opinie są jedynie oparte na ocenach filmu i nie zawierają informacji na temat fabuły.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo