Konto Premium

Fabelmanowie cały film

Konto Premium

„Fabelmanowie” – najnowszy dramat Stevena Spielberga

„Fabelmanowie” – fabuła

„Fabelmanowie” to najnowszy film Stevena Spielberga, w którym reżyser powraca do czasów swojego dzieciństwa, by opowiedzieć historię wrażliwego nastolatka, Sammy’ego Fabelmana, wielkiego miłośnika kina, który z czasem staje się początkującym filmowcem. Bohater przypadkowo poznaje dramatyczną rodzińną tajemnicę, a przy okazji odkrywa, że kino w niezwykły sposób pomaga nam odkrywać prawdę o naszych bliskich i o nas samych.

„Fabelmanowie” – obsada i produkcja

W rolę Sammy’ego Fabelmana wcielił się Gabriel LaBelle, a obok niego na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Michelle Williams, Seth Rogen i Paul Dano. Film został wyprodukowany przez Amblin Entertainment oraz Reliance Entertainment, a budżet produkcji wyniósł 40 milionów dolarów. „Fabelmanowie” został wydany w USA 11 listopada 2022 roku.

„Fabelmanowie” – recenzje i ocena filmu

Pomimo tego, że „Fabelmanowie” to bardzo świeży film, już zdążył zebrać pochlebne recenzje od krytyków filmowych. W serwisie Rotten Tomatoes film uzyskał ocenę 7,9 na 10 możliwych punktów, a na portalu Metacritic średnia ocen wyniosła 75 na 100 punktów.

„Fabelmanowie” – gdzie obejrzeć cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film „Fabelmanowie”, możesz skorzystać z serwisów streamingowych takich jak np. Netflix czy HBO GO. Warto zaznaczyć, że film jest już dostępny w USA, a w Polsce będzie można go zobaczyć od 11 marca 2023 roku.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo