Konto Premium

Elvis cały film

Konto Premium

Cały film „Elvis” – historia króla rock and rolla

Wstęp

„Elvis” to film biograficzny, który opowiada historię Elvisa Presleya – ikony muzyki rockowej. Film skupia się na relacji pomiędzy piosenkarzem a jego menedżerem, Tomem Parkerem. Opowiada o początkach kariery Elvisa oraz ewolucji krajobrazu kulturowego, na tle którego rozwijała się jego kariera. Film zdobył uznanie krytyków i fanów Elvisa.

Fabuła

Historia Elvisa rozpoczyna się od początków jego kariery muzycznej. Opowieść skupia się na jego relacji z Tomem Parkerem, który przez wiele lat zarządzał karierą Presleya. Parker, który sam był imigrantem, był kluczową postacią w życiu Elvisa, pomagając mu osiągnąć sukces i stać się ikoną rock and rolla. Film przedstawia również życie prywatne Presleya i jego związek z Priscillą Presley.

Obsada

W roli Elvisa Presleya występuje znany z takich filmów jak „300” czy „Geostorm” Gerard Butler. W postać Toma Parkera wcielił się Tom Hanks, który znany jest z takich filmów jak „Nietykalni”, „Forrest Gump” czy „Cast Away”. W rolach drugoplanowych występują również Olivia DeJonge jako Priscilla Presley i Austin Butler jako Elvis Presley w młodości.

Produkcja

Film „Elvis” został wyprodukowany przez Warner Bros. Pictures oraz Bazmark Films. Reżyserem filmu jest Baz Luhrmann, znany z takich produkcji jak „Moulin Rouge!” czy „Wielki Gatsby”. Budżet filmu wyniósł 85 milionów dolarów, a jego światowa premiera odbyła się 22 czerwca 2022 roku.

Odbiór

„Elvis” zdobył pozytywne recenzje krytyków filmowych, którzy chwalili reżyserię Baz Luhrmanna oraz kreacje aktorskie. Film zyskał również uznanie fanów Elvisa Presleya, którzy uznali, że produkcja oddaje prawdziwy duch ikony rock and rolla.

Podsumowanie

„Elvis” to film biograficzny, który ukazuje historię króla rock and rolla, Elvisa Presleya, oraz jego relację z Tomem Parkerem. Produkcja zdobyła uznanie krytyków i fanów Elvisa. Jeśli chcesz zobaczyć „Elvis” w całości, koniecznie obejrzyj ten film, który dostępny jest w serwisach streamingowych.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo