Konto Premium

Elity z wybrzeża cały film

Konto Premium

Elity z wybrzeża – Nietypowa komedia o współczesnych historiach bohaterów w czasach pandemii

Ta nietypowa komedia HBO, zatytułowana “Elity z wybrzeża” (Coastal Elites), przedstawia w satyryczny sposób historie bohaterów utrzymujących dystans społeczny. Film skupia się na pięciu różnych i pełnych pasji punktach widzenia osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych.

Akcja rozgrywa się w czasach pandemii, gdy zamknięcie się w domu zmusza bohaterów do radzenia sobie w izolacji. Każda z postaci reaguje na tę sytuację frustracją, wesołością czy introspekcją. Przez pryzmat ich doświadczeń film porusza kwestie dotyczące polityki, kultury oraz samej pandemii.

“Elity z wybrzeża” ukazuje różne perspektywy i problemy, z jakimi borykają się bohaterowie. Ich historie są zarówno zabawne, jak i wzruszające, a satyryczne podejście do tematów społecznych dodaje filmowi unikalnego charakteru.

Przeplatając elementy komedii i dramatu, produkcja ta zaprasza widza do refleksji nad współczesnymi realiami i wyzwaniem, jakie niesie ze sobą pandemia. “Elity z wybrzeża” to film, który w humorystyczny sposób opowiada o życiu w trudnych czasach, jednocześnie poruszając istotne tematy społeczne i polityczne.

Obsada aktorska w filmie „Elity z wybrzeża”

Aktorzy:

  • Bette Midler jako Miriam Nessler
  • Kaitlyn Dever jako Sharynn Tarrows
  • Dan Levy jako Mark Hesterman
  • Sarah Paulson jako Clarissa Montgomery
  • Issa Rae jako Callie Josephson

Gdzie obejrzeć cały film Elity z wybrzeża online

HBO Max: Film można obejrzeć na platformie streamingowej HBO Max. Jest to popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. HBO Max jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i oferuje oryginalne treści produkowane przez HBO, a także wiele innych popularnych produkcji. Serwis oferuje wysoką jakość transmisji wideo oraz możliwość oglądania treści offline. Dodatkowo, HBO Max oferuje również funkcje personalizacji, takie jak rekomendacje na podstawie preferencji użytkownika.

Ciekawe informacje o „Elity z wybrzeża”

  • Shot remotely during the 2020 COVID-19 pandemic
  • Jeden z pierwszych nakręconych produkcji o Covid-19 i pandemii zdrowotnej w 2020 roku oraz pierwszy telefilm na ten temat. Pierwszym pełnometrażowym filmem fabularnym był “Corona” (2020) Mostafy Keshvari, który miał premierę na Rhode Island Film Festival 8 sierpnia 2020 roku. “Love in the Time of Corona: A Comedy” (2020) był pierwszym serialem telewizyjnym i został wyemitowany po raz pierwszy 19 marca 2020 roku. “ShoPaapaa” (2020) osadzony w Londynie jest pierwszym pełnometrażowym brytyjskim filmem fabularnym o Covid-19 i miał swoją światową premierę 21 października 2020 roku na Adelaide Film Festival, zaledwie dwa dni przed globalną premierą strumieniową filmu “Borat Subsequent Moviefilm” (2020) 23 października 2020 roku, kontynuacji filmu “Borat” Sachy Barona Cohena, który również porusza temat koronawirusa. W 2020 roku powstało co najmniej siedem produkcji filmowych o tytule “Love in the Time of Corona” / “Love in the Time of Coronavirus” – tytuły te są zaczerpnięte z tytułu powieści Gabriela Garcíi Márqueza i późniejszego filmu “Miłość w czasach zarazy”. “Songbird” (2020) jest reportedly ”pierwszym pełnometrażowym filmem nakręconym podczas COVID-19 w Los Angeles” i jest pierwszym dużym hollywoodzkim filmem o koronawirusie.

Podsumowanie

Film “Elity z wybrzeża” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,0, na IMDb 6,2, a na TMDb 5,8. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten jest dość kontrowersyjny i nie każdemu przypadnie do gustu.

Jednakże, biorąc pod uwagę gatunek filmu – komedia, można przypuszczać, że “Elity z wybrzeża” może być odpowiedni dla osób lubiących lekkie i zabawne produkcje. Jeśli lubisz humor, który nie wymaga zbyt dużego skupienia i po prostu chcesz się rozerwać, ten film może być dla ciebie.

Z drugiej strony, jeśli oczekujesz głębszej fabuły lub bardziej wyszukanych żartów, “Elity z wybrzeża” może cię rozczarować. Osoby preferujące bardziej intelektualne i wymagające produkcje mogą nie znaleźć w tym filmie tego, czego szukają.

Podsumowując, “Elity z wybrzeża” to komedia o kontrowersyjnych ocenach. Jeśli szukasz lekkiego humoru i chcesz się pośmiać bez zbytniego wysiłku, ten film może być dla ciebie. Jednakże, jeśli oczekujesz czegoś bardziej ambitnego lub wyszukanego, może warto poszukać innej produkcji.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo