Konto Premium

Elita złodziei cały film

Konto Premium

Elita złodziei – opis fabuły

Po brawurowej ucieczce z więzienia, Richard Pace, najsłynniejszy złodziej świata, postanawia zawrzeć układ z tzw. Oddziałem Łotrów. Ta grupa składa się z doświadczonych złodziei, którzy rabują bogatych i rozdają pieniądze biednym. Pod przywództwem Pace’a, współcześni naśladowcy Robin Hooda postanawiają dokonać największego na świecie skarbca złota, który należy do Warnera Scholza.

Warner Scholz to człowiek, który dorobił się na praniu pieniędzy pochodzących od działających na światową skalę przestępców. Jednak okazuje się, że Scholz jest również wieloletnim wrogiem Pace’a. Członkowie szajki opracowują plan napadu, który ma być zrealizowany w dżentelmeńskim stylu.

Napad na skarbiec jest niezwykle ryzykowny, ale dzięki umiejętnościom i doświadczeniu członków Oddziału Łotrów, operacja przebiega sprawnie i bez większych komplikacji. Złodzieje wykorzystują swoje umiejętności i inteligencję, aby pokonać wszelkie przeszkody stawiane przez ochronę skarbca.

Jednak w trakcie napadu okazuje się, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje. Pojawiają się zdrady, ukryte motywy i nieoczekiwane zwroty akcji. Richard Pace musi zmierzyć się nie tylko z Warnerem Scholzem, ale również z wewnętrznymi konfliktami w szajce.

Czy Oddział Łotrów zdoła dokonać skutecznego napadu na największy skarbiec złota na świecie? Czy Richard Pace odnajdzie sprawiedliwość i zemści się na swoim wieloletnim wrogu? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w filmie “Elita złodziei”.

Obsada aktorska w filmie „Elita złodziei”

Aktorzy:

 • Pierce Brosnan jako Richard Pace
 • Tim Roth jako Schultz
 • Nick Cannon jako Ringo
 • Rami Jaber jako The Prince
 • Jamie Chung jako Violet
 • Hermione Corfield jako Hope
 • Mike Angelo jako Wick
 • Qais Qandil jako Jason Quick

Gdzie obejrzeć cały film Elita złodziei online

Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to serwis VOD oferujący dostęp do najnowszych filmów i seriali. Canal + Premiery jest dostępny dla abonentów telewizji Canal +, którzy mają możliwość korzystania z usługi w ramach swojego pakietu. Serwis oferuje szeroki wybór filmów z różnych gatunków, w tym premiery kinowe, produkcje polskie i zagraniczne. Dodatkowo, Canal + Premiery często organizuje konkursy i promocje dla swoich użytkowników.

Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to popularny polski serwis VOD, który oferuje dostęp do szerokiej biblioteki filmów, seriali, programów telewizyjnych i innych treści. Player+ umożliwia oglądanie materiałów zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Serwis oferuje różne pakiety subskrypcji, w zależności od preferencji użytkownika. Player+ jest również znany z produkcji własnych seriali oryginalnych, które zdobyły dużą popularność w Polsce.

Rakuten: Film można obejrzeć na platformie Rakuten TV. Jest to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje dostęp do szerokiej gamy filmów i seriali. Rakuten TV działa na zasadzie płatnego modelu, gdzie użytkownicy mogą wynająć lub kupić filmy i seriale, które chcą obejrzeć. Serwis oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku, a także możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach. Rakuten TV jest dostępny w wielu krajach na całym świecie i cieszy się dobrą reputacją wśród miłośników filmów i seriali.

Ciekawe informacje o „Elita złodziei”

 • Tim Roth i Nick Cannon wystąpili razem w filmie “Even Money”.
 • Aktor Wesley Snipes był w rozmowach na temat nieokreślonej roli.
 • Scena pustynna została nakręcona podczas prawdziwej burzy piaskowej.
 • Oryginalny scenariusz napisany w 2016 roku przez Roberta Henny’ego był komediowym filmem akcji o napadzie na złoto nazistów ukryte w więzieniu na karaibskiej wyspie. Kurt Wimmer dokonał przeróbki po tym, jak aktor Pierce Brosnan poprosił o złagodzenie komediowego aspektu swojej postaci. Ze względu na skutki huraganu Maria, lokalizacja na Puerto Rico została zmieniona po dwóch latach rozmów i negocjacji na Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2018 roku. Abu Zabijska firma produkcyjna “Filmgate”, należąca do producenta Mansoora Al Dhaheri, dołączyła do finansowania filmu (posiadając 40% udziałów) i zakupiła prawa do oryginalnego scenariusza Henny’ego. Scenariusz z 2019 roku zawierał zmienioną fabułę, z wieloma odniesieniami do polityki i terroryzmu, zwłaszcza wobec Kataru. Główne zdjęcia trwały osiem tygodni od 20 stycznia do 15 marca 2019 roku, ale data premiery została przełożona na 2020 rok z powodu pandemii COVID-19. Oryginalny producent (i aktor) Rami Jaber opuścił projekt po konflikcie i ugodzie z Al Dhaheri. Klimat polityczny na Bliskim Wschodzie zmienił się, gdy kryzys dyplomatyczny z Kataru został rozwiązany w styczniu 2021 roku. Data premiery filmu została ponownie przełożona, a wersja z 2020 roku została przemontowana, aby usunąć najbardziej bezpośrednie odniesienia do Kataru (niektóre wciąż pozostały). Ostateczna wersja z 2021 roku przedstawia fikcyjne państwo na Bliskim Wschodzie o nazwie “Jazeristan”, z pewnymi odniesieniami do Bractwa Muzułmańskiego, Osamy bin Ladena i globalnego terroryzmu. Film nie był pokazywany w kinach w Katarze.
 • Mężczyzna o wyrazistym wąsie w publiczności karaoke podczas wspomnień Ringo.

Podsumowanie

Film “Elita złodziei” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,0, na IMDb 4,4, a na TMDb 5,5. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten jest dość kontrowersyjny i nie każdemu przypadnie do gustu.

Jako komedia kryminalna, “Elita złodziei” może przyciągnąć uwagę osób lubiących humor i akcję. Jeśli lubisz filmy z elementami kryminalnymi, które jednocześnie potrafią rozbawić, to ten film może być dla Ciebie. Może również przyciągnąć fanów aktorów występujących w filmie, jeśli są oni Twoimi ulubionymi.

Jednakże, jeśli nie przepadasz za komediami kryminalnymi lub nie jesteś fanem tego gatunku filmowego, “Elita złodziei” może Cię rozczarować. Różnice w ocenach sugerują, że nie wszystkim przypadł on do gustu i może zawierać elementy, które niekoniecznie będą odpowiadały Twoim preferencjom.

Podsumowując, jeśli lubisz komedie kryminalne i jesteś otwarty na różnorodne style filmowe, “Elita złodziei” może być dla Ciebie interesującym wyborem. Jednakże, jeśli nie jesteś fanem tego gatunku lub preferujesz bardziej konkretny styl filmowy, ten film może Cię nie przekonać.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo