Konto Premium

Egzorcyzmy siostry Ann cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Egzorcyzmy siostry Ann” już się odbyła!

Reżyser: Daniel Stamm
Data premiery: 26 października 2022
Oryginalny tytuł: “Prey for the Devil”
Gatunek: Horror
Kraj produkcji: USA
Scenariusz: Robert Zappia
Czas trwania: 93 minuty

Witamy w świecie przerażającego horroru! Film “Egzorcyzmy siostry Ann”, w reżyserii Daniela Stamma, już miał swoją premierę 26 października 2022 roku. Oryginalnie zatytułowany “Prey for the Devil”, ten amerykański film jest pełen napięcia i niepokoju.

Scenariusz filmu został napisany przez Roberta Zappię, który stworzył historię, która wciągnie widza w mroczne i niebezpieczne światy egzorcyzmów. Czas trwania filmu wynosi 93 minuty, co pozwala na intensywne doświadczenie pełne strachu i dreszczyku emocji.

“Egzorcyzmy siostry Ann” to produkcja, która powstała w Stanach Zjednoczonych i obiecuje dostarczyć widzom niezapomniane chwile grozy. Daniel Stamm, jako jedyny reżyser filmu, zapewnia, że widzowie zostaną porwani w mroczny świat, gdzie zło czai się na każdym kroku.

Czekajcie na kolejne informacje dotyczące tego przerażającego filmu i przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie w kinie!

Egzorcyzmy siostry Ann: Walka z potężnym demonem

Siostra Anna (Jacqueline Byers) jest przekonana, że jej powołaniem jest walka z demonami. Wie, że na skutek dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa zyskała pewien wyjątkowy dar. Kościelne zasady są jednak jednoznaczne – egzorcystami mogą być tylko księża. Dla kobiet spotkanie z demonem jest po stokroć bardziej niebezpieczne. Pragnienie Anny jest silniejsze niż strach i rozsądek. Jej mistrz i mentor, pozwala jej uczestniczyć w procesie szkolenia egzorcystów z pozycji obserwatorki.

Podczas jednej z przerażających sesji, Anna doświadcza obecności demona o niesłychanej mocy. Jest on zbyt potężnym przeciwnikiem dla początkujących egzorcystów, ich dusze stają się dla niego łatwym łupem. Wkrótce okazuje się, że jedyną osobą zdolną stawić mu czoła jest właśnie siostra Anna. Nie jest to bowiem ich pierwsze spotkanie.

Siostra Anna musi zmierzyć się ze swoimi największymi lękami i wewnętrznymi demonami, aby stanąć do walki z potężnym przeciwnikiem. Jej determinacja i siła woli zostają wystawione na próbę, gdyż nie tylko musi stawić czoła demonowi, ale również zmierzyć się z opozycją ze strony Kościoła, który nie akceptuje jej roli jako egzorcystki.

W trakcie swojej misji siostra Anna odkrywa tajemnice swojego dzieciństwa i związane z nimi mroczne siły. Jej walka staje się nie tylko fizyczna, ale również duchowa i emocjonalna. Czy siostra Anna będzie w stanie pokonać demona i udowodnić swoją wartość jako egzorcystka? Czy jej dar jest prawdziwy czy może wynikł z traumatycznych wydarzeń z przeszłości?

“Egzorcyzmy siostry Ann” to film pełen napięcia, grozy i wewnętrznej walki bohaterki. Przeplatając elementy horroru, dramatu i duchowości, opowiada historię silnej kobiety, która nie boi się stawić czoła największym mocom zła.

Obsada aktorska w filmie „Egzorcyzmy siostry Ann”

Aktorzy:

 • Jacqueline Byers jako Siostra Ann
 • Virginia Madsen jako Dr Peters
 • Ben Cross jako Kardynał Matthews
 • Colin Salmon jako Ojciec Quinn
 • Christian Navarro jako Ojciec Dante
 • Lisa Palfrey jako Siostra Euphemia
 • Nicholas Ralph jako Ojciec Raymond
 • Velizar Binev jako Ojciec Bernhard
 • Tom Forbes jako Matt

Gdzie obejrzeć cały film Egzorcyzmy siostry Ann online

1. Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to serwis VOD oferujący najnowsze premiery filmowe, seriale oraz programy telewizyjne. Canal + Premiery jest dostępny dla abonentów telewizji satelitarnej Canal +.

2. Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz transmisje sportowe. Player+ umożliwia oglądanie treści zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

3. Polsat: Film można obejrzeć na platformie Polsat. Polsat to jedna z największych polskich stacji telewizyjnych, która oferuje również usługę VOD. Na platformie Polsat można znaleźć różnorodne filmy, seriale oraz programy rozrywkowe.

4. Cineman: Film można obejrzeć na platformie Cineman. Cineman to polski serwis VOD, który specjalizuje się w filmach niezależnych, artystycznych oraz klasycznych. Serwis oferuje unikalną kolekcję filmów, które są często niedostępne w innych serwisach VOD.

5. Rakuten: Film można obejrzeć na platformie Rakuten TV. Rakuten TV to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali z różnych kategorii. Serwis umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach, w tym na telewizorach smart TV. Rakuten TV jest dostępny w wielu krajach na całym świecie.

Ciekawe informacje o „Egzorcyzmy siostry Ann”

 • Film początkowo nosił tytuł “Światło diabła”, ale później został zmieniony na “Modlitwa za diabła”.
 • Ben Cross zmarł na raka 18 sierpnia 2020 roku, a kręcenie jego części zakończyło się zaledwie dziesięć dni wcześniej.
 • To drugi amerykański film Koyny Rusevy. Pierwszym był “Train. Rzeźnia na szynach” (2008), również horror.
 • Tytuł jest grą słów między “modlitwą” a “zdobyczą”, wykorzystując podobną fonetykę. W Hiszpanii tytuł został przetłumaczony jako “Reza por el diablo”, używając “modlitwy” w tłumaczeniu. Aby użyć “zdobyczy”, tytuł brzmiałby “presa para el diablo”.
 • Natalie rysuje obrazek psiego pociągu. Do 1996 roku w Holandii kursowały pociągi o przezwisku “głowa psa” ze względu na charakterystyczny, okrągły kształt.

Podsumowanie

Film “Egzorcyzmy siostry Ann” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie i IMDb uzyskał ocenę 5,3, podczas gdy na TMDb oceniono go wyżej – 7,1.

Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film może przypaść do gustu miłośnikom horrorów, którzy lubią produkcje o tematyce egzorcyzmów i nadprzyrodzonych zjawisk. Osoby zainteresowane napięciem, tajemniczością i niepokojącym klimatem mogą znaleźć w nim coś dla siebie.

Jednakże, dla tych, którzy nie są fanami horrorów lub nie przepadają za filmami związanych z egzorcyzmami, “Egzorcyzmy siostry Ann” może okazać się mniej interesujący. Osoby o słabszych nerwach lub preferujące lżejsze gatunki filmowe mogą nie być zadowolone z tego obrazu.

Podsumowując, “Egzorcyzmy siostry Ann” to horror o różnych ocenach, który może przyciągnąć uwagę miłośników tego gatunku filmowego, ale może nie być odpowiedni dla tych, którzy nie lubią mocnych wrażeń czy tematyki egzorcyzmów.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo