Konto Premium

Egzorcyzmy dnia siódmego cały film

Konto Premium

Egzorcyzmy dnia siódmego – opis fabuły

Istnieją drzwi, których nigdy nie powinno się otwierać. A za nimi siły, które tylko czyhają, by posiąść twą duszę! Znany egzorcysta (Guy Pearce), rozpoczyna szkolenie początkującego księdza Daniela (Vadhir Derbez). Razem badają przypadki opętań, wobec których inni pozostają bezsilni. Zanurzeni coraz głębiej w prawdziwe piekło na ziemi, księża wpadają na trop sprawy, której początki sięgają czasów pielgrzymki Jana Pawła II do USA w 1995 roku. Wkrótce ponure fakty odkryte przez egzorcystów zatrą granice pomiędzy dobrem, a złem i dopuszczą do głosu dawno uśpione demony.

Obsada aktorska w filmie „Egzorcyzmy dnia siódmego”

Aktorzy:

 • Guy Pearce jako Ojciec Peter
 • Vadhir Derbez jako Ojciec Daniel
 • Stephen Lang jako Arcybiskup
 • Brady Jenness jako Charlie
 • Robin Bartlett jako Helen
 • Keith David jako Ojciec Louis
 • Chris Galust jako Młody Ojciec Peter
 • Acoryé White jako George
 • Tristan Riggs jako Nicholas

Gdzie obejrzeć cały film Egzorcyzmy dnia siódmego online

1. Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to serwis VOD oferujący najnowsze premiery filmowe, seriale oraz programy telewizyjne. Canal + Premiery jest dostępne dla abonentów platformy Canal +.

2. Amazon: Film można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video. Jest to popularny serwis VOD oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów oraz programów telewizyjnych. Amazon Prime Video jest dostępny na wielu urządzeniach i oferuje także oryginalne produkcje.

3. Play Now: Film można obejrzeć na platformie Play Now. Jest to serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Play Now umożliwia dostęp do różnorodnej biblioteki filmowej, serialowej oraz programów telewizyjnych.

4. Rakuten: Film można obejrzeć na platformie Rakuten TV. Jest to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, w tym najnowsze premiery kinowe, seriale oraz programy telewizyjne. Rakuten TV umożliwia również zakup lub wypożyczenie filmów.

5. Chili: Film można obejrzeć na platformie Chili. Jest to włoski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, w tym najnowsze premiery kinowe, seriale oraz programy telewizyjne. Chili umożliwia zakup lub wypożyczenie filmów, a także oferuje opcję oglądania filmów w jakości 4K.

Ciekawe informacje o „Egzorcyzmy dnia siódmego”

 • Nie użyto żadnych efektów wizualnych, oprócz usunięcia kabli i podpór. Wszystko inne zostało sfilmowane na miejscu.
 • Stephen Lang był na planie tylko przez trzy dni, aby nakręcić swoje sceny.
 • 24 dni zdjęciowe.
 • Justin P. Lange napisał scenariusz w 10 dni.
 • Zdjęcie dołączone do pliku dla ojca Dunleavya na końcu filmu to zdjęcie jednego z asystentów produkcji.

Podsumowanie

Film “Egzorcyzmy dnia siódmego” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 4,3, na IMDb 4,5, a na TMDb 5,4. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten jest kontrowersyjny i nie każdemu przypadnie do gustu.

Jako horror, “Egzorcyzmy dnia siódmego” może przyciągnąć uwagę miłośników tego gatunku. Osoby lubiące mocne wrażenia, napięcie i dreszczyk emocji mogą być zainteresowane tym filmem. Jednakże, ze względu na średnie oceny, warto zaznaczyć, że może on nie spełnić oczekiwań bardziej wymagających widzów.

Dla osób, które preferują subtelniejsze i mniej przerażające filmy, “Egzorcyzmy dnia siódmego” może okazać się zbyt intensywnym doświadczeniem. Jeśli nie jesteś fanem horrorów lub nie lubisz oglądać filmów o tematyce egzorcyzmów i nadprzyrodzonych zjawisk, ten film prawdopodobnie nie będzie dla Ciebie odpowiedni.

Podsumowując, “Egzorcyzmy dnia siódmego” to horror o kontrowersyjnych ocenach. Może przyciągnąć uwagę miłośników gatunku, którzy szukają mocnych wrażeń, ale niekoniecznie spełni oczekiwania bardziej wymagających widzów. Dla osób, które preferują subtelniejsze filmy lub nie są zainteresowane tematyką egzorcyzmów, ten film może okazać się zbyt intensywny.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo