Konto Premium

Dzisiejsze czasy cały film

Konto Premium

Dzisiejsze czasy – opis filmu i link do całego filmu

„Dzisiejsze czasy” to film z 1936 roku, w reżyserii i ze scenariuszem Charlesa Chaplina. Film jest jednym z ostatnich niemych filmów fabularnych, a zarazem pierwszym dźwiękowym filmem Chaplina. Film ukazuje historię pracownika fabryki, który z powodu zepsucia się maszyny traci pracę i zostaje uznany za szaleńca. Zbieg okoliczności sprawia, że trafia on do więzienia, gdzie poznaje piękną dziewczynę, a później razem próbują odnaleźć swoje miejsce w życiu.

Chaplin w „Dzisiejszych czasach” po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem komedii, ale także potrafi poruszyć ważne tematy społeczne. Film ukazuje realia pracy w fabryce w czasach Wielkiego Kryzysu, a także kwestionuje wartość postępu technologicznego i wpływ na życie człowieka.

Jeśli chcesz zobaczyć „Dzisiejsze czasy” w całości, możesz skorzystać z platform streamingowych, takich jak np. Netflix, gdzie film jest dostępny w polskiej wersji językowej. Możesz także poszukać go w internecie, gdzie znajdziesz wiele stron oferujących legalne i nielegalne kopie filmu. Jednak zawsze warto pamiętać, że legalne źródła są najlepszym wyborem, gdyż zagwarantują Ci najlepszą jakość obrazu i dźwięku, a także poprawność prawną.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo