Konto Premium

Dzisiaj śpisz ze mną cały film

Konto Premium

Dzisiaj śpisz ze mną – opis fabuły

Nina ma poukładane życie: dobrą pracę, piękne córki i kochającego męża. Jednak z czasem czar w jej związku prysł. Kiedy małżeństwo Niny przeżywa kryzys, kobieta przypadkowo spotyka w pracy młodego i przystojnego stażystę. Jan wywraca jej świat do góry nogami i budzi w niej dziewczynę, którą była kiedyś, zanim została wzorową żoną i matką.

Nina, początkowo nieśmiała i skupiona na swojej rodzinie, zaczyna odkrywać w sobie nowe pragnienia i potrzeby. Spotkania z Janem stają się dla niej ucieczką od rutyny i nudy codziennego życia. Ich relacja staje się coraz bardziej intensywna i pełna emocji.

Jednak Nina zdaje sobie sprawę, że musi dokonać trudnego wyboru między stabilnością swojego małżeństwa a pasją, która rozkwita w jej sercu. Z jednej strony tęskni za dawnym romantyzmem i spontanicznością, które odnalazła w towarzystwie Jana. Z drugiej strony obawia się konsekwencji, jakie mogą wyniknąć z porzucenia swojej rodziny.

Film “Dzisiaj śpisz ze mną” ukazuje wewnętrzne rozterki Niny, która musi zmierzyć się z własnymi pragnieniami i zrozumieć, czego naprawdę pragnie w życiu. Czy zdecyduje się na ryzyko i odważy się na nową miłość, czy też wybierze stabilność i bezpieczeństwo swojego małżeństwa? To pytanie towarzyszy jej przez całą historię, a odpowiedź może zmienić jej życie na zawsze.

Obsada aktorska w filmie „Dzisiaj śpisz ze mną”

Aktorzy:

  • Roma Gąsiorowska jako Nina
  • Wojciech Zieliński jako Maciek
  • Maciej Musiał jako Janek
  • Ewa Wencel jako Matka Niny
  • Jacek Koman jako Ojciec Niny
  • Magdalena Groszek jako Zuzia
  • Jadwiga Żurawska jako Lena
  • Małgorzata Mikołajczak jako Agnieszka
  • Karolina Porcari jako Eliza Jankowska

Ciekawe informacje o „Dzisiaj śpisz ze mną”

  • Jacek Koman i Ewa Wencel, którzy grają ojca i matkę Niny, mają taką samą datę urodzenia – 15 sierpnia. Ewa Wencel jest tylko rok starsza od Jacka Komana.

Podsumowanie

Film “Dzisiaj śpisz ze mną” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 3,5, na IMDb 3,8, a na TMDb 6,3.

Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film ten może przypaść do gustu osobom lubiącym romanse. Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej wymagające i złożone filmy, “Dzisiaj śpisz ze mną” może okazać się zbyt prosty i przewidywalny.

Oceny na różnych stronach sugerują również, że film ten może być odpowiedni dla widzów szukających lekkiego i przyjemnego kina rozrywkowego. Jednakże, dla tych, którzy oczekują głębszych treści i bardziej skomplikowanych fabuł, może okazać się niewystarczający.

Podsumowując, “Dzisiaj śpisz ze mną” to romantyczny film, który może przypaść do gustu osobom poszukującym lekkiej rozrywki. Jednakże, dla widzów oczekujących czegoś więcej niż typowy romans, film ten może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo