Konto Premium

Dzikie Historie cały film

Konto Premium

Relatos salvajes – szalona i zabawna komedia, która pokazuje dzikie emocje ludzi

Relatos salvajes – opis filmu

Relatos salvajes, co w tłumaczeniu oznacza „Dzikie Historie”, to hiszpańskojęzyczna czarna komedia z 2014 roku, w reżyserii Damiána Szifróna. Film składa się z sześciu niepowiązanych ze sobą, krótkometrażowych historii, które łączy jedno – dzikie i niekontrolowane emocje, jakie przeżywają bohaterowie.

Historie przedstawiają sześciu bohaterów, którzy znaleźli się w sytuacjach, gdzie ich życie i psychiczna równowaga były zagrożone. W filmie mamy m.in. niedocenianego muzyka, biznesmena, pannę młodą, znanej osobistości, kelnerkę oraz specjalistę od materiałów wybuchowych, którzy z różnych powodów w pewnym momencie puszcza nerwy.

Relatos salvajes – fabuła

Film składa się z sześciu krótkich historii, z których każda skupia się na innej postaci i jest oddzielną opowieścią, łączącą dzikie emocje bohaterów. W pierwszej historii poznajemy kobietę, która spotyka swojego byłego chłopaka i odkrywa, że jej syn jest zagrożony. W drugiej historii biznesmen odkrywa, że jego samochód został skradziony, a policja nie chce mu pomóc.

W trzeciej historii widzimy, jak kelnerka ma dość ciągłego upokarzania ze strony pewnego mężczyzny i postanawia zemścić się. W czwartej historii mamy do czynienia z uroczystością ślubną, która zamienia się w prawdziwy koszmar, gdy okazuje się, że pan młody zdradza pannę młodą z jedną z gości weselnych.

W piątej historii poznajemy kierowcę samochodów ciężarowych, który ma do przewiezienia ładunek materiałów wybuchowych. W szóstej i ostatniej historii mamy do czynienia z samolotem, w którym pasażerowie odkrywają, że mają ze sobą pewną wspólną cechę.

Relatos salvajes – obsada

Film „Relatos salvajes” zebrał świetne recenzje od krytyków i publiczności. W obsadzie filmu znaleźli się argentyńscy aktorzy, tacy jak Ricardo Darín, Oscar Martinez, Leonardo Sbaraglia, Erica Rivas, Rita Cortese oraz Erica Rivas.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo