Konto Premium

Dzieci niebios cały film

Konto Premium

Zobacz cały film „Dzieci niebios” – wciągająca opowieść o sióstrze i bracie w trudnej sytuacji

Opis fabuły

„Dzieci niebios” to poruszająca irańska opowieść o młodym chłopcu, który gubi jedyne buty swojej młodszej siostry. Rodzeństwo mieszka w bardzo trudnych warunkach finansowych, więc kupno nowych butów jest dla nich prawdziwym wyzwaniem. Chłopiec postanawia samodzielnie zdobyć dla siostry nową parę, co prowadzi go w świat złożony z różnych przygód i wyzwań.

Twórcy

Reżyserem i scenarzystą „Dzieci niebios” jest Majid Majidi. Film został wyprodukowany przez irańskie studio Kanoon w 1997 roku.

Odbiór filmu

„Dzieci niebios” zdobyły uznanie krytyków oraz publiczność na całym świecie. Film został uhonorowany wieloma nagrodami, w tym Złotym Globem dla najlepszego filmu zagranicznego oraz Nagrodą Jury na MFF w Monachium.

Podsumowanie

„Dzieci niebios” to wzruszająca historia o miłości rodzeństwa, które mimo trudnych warunków życiowych, walczy o siebie nawzajem. Film wciąga widza swoją prostotą i emocjonalnym przekazem. Polecamy zobaczenie „Dzieci niebios” wszystkim, którzy cenią sobie piękno kina i chcą zobaczyć inspirującą opowieść o sile ludzkiej determinacji.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo