Konto Premium

Dyskretny urok niebezpiecznych myśli cały film

Konto Premium

Przeszła premiera filmu “Dyskretny urok niebezpiecznych myśli”

Emmanuel Mouret to jedyny reżyser filmu “Dyskretny urok niebezpiecznych myśli”, który swoją premierę miał już 26 czerwca 2020 roku. Oryginalny tytuł filmu brzmi “Les choses qu’on dit, les choses qu’on fait”, a jego gatunek to melodramat. Produkcja filmu odbyła się we Francji, a scenariusz został napisany również przez Emmanuela Moureta. Film trwa 122 minuty i zapewnia niezapomniane wrażenia kinowe.

Dyskretny urok niebezpiecznych myśli: Spotkanie na francuskiej prowincji

Daphné i Maxime, dwie osoby zmagające się z własnymi problemami emocjonalnymi, niespodziewanie spotykają się na malowniczej francuskiej prowincji. Daphné, będąca w trzecim miesiącu ciąży, przyjechała tam ze swoim partnerem Françoisem w poszukiwaniu spokoju i odprężenia. Maxime, kuzyn François’a, natomiast próbuje odbudować swoje życie po bolesnym rozstaniu.

Gdy okazuje się, że François musi wyjechać na kilka dni, bohaterowie nawiązują natychmiastową więź i zaczynają zbliżać się do siebie. Wspólnie dzielą się swoimi rozczarowaniami i frustracjami związanymi z miłością, które poznajemy poprzez retrospekcje. Okazuje się jednak, że temat miłości jest o wiele bardziej skomplikowany, niż mogłoby się wydawać.

Film “Dyskretny urok niebezpiecznych myśli” przedstawia historię dwóch osób, które przypadkowo spotykają się w urokliwym miejscu i odkrywają wspólne tęsknoty i pragnienia. Ich relacja rozwija się w atmosferze tajemniczości i niepewności, a każde ich spotkanie staje się niebezpiecznym tańcem między pragnieniem a lojalnością.

Czy Daphné i Maxime będą w stanie poradzić sobie z własnymi demonami emocjonalnymi i znaleźć szczęście w nieoczekiwanej relacji? Czy ich spotkanie na francuskiej prowincji przyniesie im oczekiwaną równowagę i spełnienie? Odpowiedzi na te pytania odkrywamy w filmie “Dyskretny urok niebezpiecznych myśli”.

Obsada aktorska w filmie „Dyskretny urok niebezpiecznych myśli”

Aktorzy:

 • Camélia Jordana jako Daphné
 • Niels Schneider jako Maxime
 • Vincent Macaigne jako François
 • Émilie Dequenne jako Louise
 • Jenna Thiam jako Sandra
 • Guillaume Gouix jako Gaspard
 • Julia Piaton jako Victoire
 • Jean-Baptiste Anoumon jako Stéphane
 • Fanny Gatibelza jako Żona Stéphane

Gdzie obejrzeć cały film Dyskretny urok niebezpiecznych myśli online

HBO Max: Film można obejrzeć na platformie streamingowej HBO Max. Jest to popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. HBO Max jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i oferuje oryginalne treści produkowane przez HBO, a także wiele innych popularnych produkcji filmowych i telewizyjnych.

Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to polski serwis VOD, który oferuje dostęp do wielu filmów, seriali, programów telewizyjnych i transmisji sportowych. Player+ oferuje również funkcje takie jak możliwość oglądania na wielu urządzeniach jednocześnie oraz możliwość pobierania treści offline.

Play Now: Film można obejrzeć na platformie Play Now. Jest to serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Play Now umożliwia dostęp do różnorodnych treści wideo, w tym filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis jest dostępny dla klientów Play i oferuje wiele atrakcyjnych promocji i pakietów z innymi usługami operatora.

Ciekawe informacje o „Dyskretny urok niebezpiecznych myśli”

 • Ścieżka dźwiękowa składa się z znanych utworów klasycznych.
 • Został wybrany na Festiwal Filmowy w Cannes 2020, który został odwołany z powodu pandemii COVID-19.
 • Francuska wiza nr 142415.

Podsumowanie

Film “Dyskretny urok niebezpiecznych myśli” otrzymał różne oceny na popularnych stronach filmowych. Na Filmwebie zdobył ocenę 6,4, na IMDb 6,9, a na TMDb 6,4. Jest to melodramat, co sugeruje, że film skupia się na emocjach i relacjach między bohaterami.

Dla osób, które lubią filmy o głębokich emocjach i skomplikowanych związkach międzyludzkich, “Dyskretny urok niebezpiecznych myśli” może być interesujący. Melodramatyczna atmosfera i prawdopodobnie poruszane w nim tematy uczuciowe mogą przyciągnąć widzów, którzy cenią subtelne historie o miłości i tęsknocie.

Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej dynamiczne i akcji pełne filmy, “Dyskretny urok niebezpiecznych myśli” może okazać się zbyt powolny. Brak informacji na temat fabuły utrudnia dokładniejsze określenie dla kogo ten film może być odpowiedni.

Podsumowując, “Dyskretny urok niebezpiecznych myśli” jest melodramatem o różnych ocenach na popularnych stronach filmowych. Może przyciągnąć widzów zainteresowanych głębokimi emocjami i skomplikowanymi relacjami międzyludzkimi, ale może nie spełnić oczekiwań tych, którzy preferują bardziej dynamiczne filmy.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo