Konto Premium

Duchy Inisherin cały film

Konto Premium

Cały film „Duchy Inisherin” – nowy dramat z Colinem Farrellem i Brendanem Gleesonem

„Duchy Inisherin” to film, którego akcja rozgrywa się na malowniczej wyspie na zachodzie od wybrzeża Irlandii. Opowiada on historię dwóch przyjaciół, Puádraica (Colin Farrell) i Colma (Brendan Gleeson), którzy znają się od dzieciństwa. Pewnego dnia przyjaźń mężczyzn staje pod znakiem zapytania, gdy Colm niespodziewanie postanawia ją zakończyć. Zaskoczony Puádraic za wszelką cenę próbuje zrozumieć, co się stało i odzyskać kontakt z dawnym przyjacielem. W jego staraniach wspierają go siostra Siobhán (Kerry Condon) i znajomy młodzieńca o imieniu Dominik (Barry Keoghan). Niestety, wszelkie wysiłki Puádraica spełzają na niczym, a niewzruszony Colm jest coraz bardziej zdeterminowany, by zakończyć niechcianą relację. Po rzuconym w desperacji ultimatum Colma następuje seria szokujących wydarzeń, od których nie będzie już odwrotu…

Film „Duchy Inisherin” to produkcja brytyjsko-irlandzko-amerykańska w reżyserii Johna Michaela McDonagha. W rolach głównych występują znani i lubiani aktorzy – Colin Farrell oraz Brendan Gleeson. Film ten zdobył uznanie krytyków oraz publiczności, co przekłada się na wysoką ocenę 7.5 na portalu IMDb.

Film został wyprodukowany przez Blueprint Pictures, Film4 Productions, TSG Entertainment, Metropolitan Films International oraz Searchlight Pictures, a budżet produkcji wyniósł 0 dolarów. Premiera filmu odbyła się 21 października 2022 roku, a czas trwania filmu to 114 minut.

Jeśli chcesz zobaczyć „Duchy Inisherin” cały film, możesz to zrobić za pośrednictwem różnych platform streamingowych lub wypożyczalni w internecie. Warto zobaczyć ten film ze względu na świetną obsadę, ciekawą fabułę oraz nastrojową scenerię malowniczej wyspy.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo