Konto Premium

Druga połowa cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Druga połowa”

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowo poznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko – kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie.

Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” – i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję.

Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

Obsada aktorska w filmie „Druga połowa”

Aktorzy:

  • Marianna Zydek jako Magdalena Biernat
  • Maciej Musiał jako Jarosław Kot
  • Jacek Knap jako Mateusz Ostrowski
  • Cezary Pazura jako Zbigniew Biernat
  • Joanna Kuberska jako Julita Stachowska
  • Andrzej Grabowski jako Marian Liński
  • Małgorzata Rozenek-Majdan jako Ola Wallenberg
  • Grzegorz Krychowiak jako Sprzedawca w butiku
  • Sławomir Orzechowski jako Zawierucha

Gdzie obejrzeć cały film Druga połowa online

1. Canal +: Film można obejrzeć na platformie Canal +. Jest to popularny serwis VOD oferujący szeroki wybór filmów, seriali, programów sportowych i innych treści. Canal + jest znany z wysokiej jakości produkcji oraz ekskluzywnych premier filmowych i serialowych.

2. Canal + Premiery: Film można również obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to kanał telewizyjny należący do grupy Canal +, który specjalizuje się w emisji najnowszych premier filmowych. Oferuje szeroki wybór filmów różnych gatunków, w tym zarówno produkcje hollywoodzkie, jak i europejskie.

3. Player+: Film można znaleźć na platformie Player+. Jest to serwis VOD należący do Grupy TVN, który oferuje dostęp do bogatej biblioteki filmów, seriali, programów rozrywkowych i sportowych. Player+ umożliwia oglądanie treści zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

4. Play Now: Film można obejrzeć na platformie Play Now. Jest to serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Play Now umożliwia dostęp do różnorodnych treści wideo, w tym filmów, seriali, programów dla dzieci i innych. Serwis jest dostępny dla abonentów Play i umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach.

5. Rakuten: Film można znaleźć na platformie Rakuten. Jest to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje dostęp do szerokiej gamy filmów, seriali, programów telewizyjnych i innych treści. Rakuten jest znany z różnorodności swojej biblioteki filmowej oraz możliwości oglądania treści w wysokiej jakości.

6. Chili: Film można obejrzeć na platformie Chili. Jest to serwis VOD, który umożliwia wynajem lub zakup filmów online. Chili oferuje szeroki wybór filmów różnych gatunków, w tym zarówno najnowsze premiery, jak i klasyki kinematografii. Serwis jest dostępny na różnych urządzeniach i oferuje opcję oglądania filmów w jakości HD.

Podsumowanie

Film “Druga połowa” otrzymał mieszane oceny od użytkowników Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 3,3, na IMDb również 3,3, a na TMDb 2,8.

Opierając się na tych ocenach, można stwierdzić, że film może przypaść do gustu osobom lubiącym komedie romantyczne. Jednakże, ze względu na niskie oceny na TMDb i nieco niższe oceny na innych platformach, film może nie spełnić oczekiwań bardziej wymagających widzów.

Dla osób ceniących lekką rozrywkę i romantyczne historie, “Druga połowa” może być dobrym wyborem. Jednakże dla tych, którzy oczekują czegoś bardziej oryginalnego i ambitnego, film może okazać się rozczarowujący.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo