Konto Premium

Doskonały rewanż cały film

Konto Premium

Doskonały rewanż

Odnosząca sukcesy trenerka MMA Sienna Lane (Kiana Madeira) odkrywa, że jej chłopak Jax (Matthew Noszka), obecny mistrz podziemnych walk MMA, zdradza ją z jej siostrą. Zrozpaczona i pełna żalu Sienna postanawia odnaleźć zemstę. W tym celu zaczyna trenować jedynego człowieka, który może pokonać Jaxa – jego największego wroga, Kaydena (Ross Butler).

Sienna zdaje sobie sprawę, że aby osiągnąć swój cel, musi przekroczyć granice swoich umiejętności i stawić czoła nie tylko fizycznym wyzwaniom, ale także emocjonalnym. Rozpoczyna intensywne treningi z Kaydenem, który jest nie tylko utalentowanym zawodnikiem, ale również osobą pełną gniewu i pragnienia zemsty.

W miarę jak Sienna i Kayden zbliżają się do siebie, odkrywają wspólne cele i wartości. Ich relacja staje się coraz bardziej skomplikowana, gdyż pojawiają się uczucia między nimi. Jednak Sienna nie może pozwolić sobie na słabość i musi skupić się na swoim pierwotnym zadaniu – pokonaniu Jaxa.

W finale filmu dochodzi do spektakularnej walki pomiędzy Jaxem a Kaydenem. Sienna, pełna determinacji i siły, wspiera Kaydena z boku ringu. Walka jest zacięta i emocjonująca, a stawką jest nie tylko zwycięstwo, ale także sprawiedliwość i odzyskanie godności.

Czy Sienna i Kayden zdołają pokonać Jaxa i odzyskać to, co stracili? Czy zemsta przyniesie im spokój i satysfakcję? “Doskonały rewanż” to film pełen napięcia, emocji i niezapomnianych momentów, który ukazuje siłę determinacji i walki o sprawiedliwość.

Obsada aktorska w filmie „Doskonały rewanż”

Aktorzy:

  • Kiana Madeira jako Sienna Lane
  • Matthew Noszka jako Jax Deneris
  • Ross Butler jako Kayden
  • Manu Bennett jako Julian
  • Nicholas Duvernay jako Brent Jacobs
  • Bree Winslow jako Beth
  • Kailas Mahadevan jako M.C

Podsumowanie

Film “Doskonały rewanż” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,7, na IMDb 5,4, a na TMDb 6,5. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten jest dość kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu każdemu widzowi.

Jako że nie znamy fabuły filmu, możemy jedynie spekulować, dla kogo może być on interesujący. Na podstawie gatunków filmowych – akcji i romansu – można przypuszczać, że “Doskonały rewanż” może przyciągnąć uwagę osób lubiących dynamiczne sceny akcji oraz te, które cenią sobie wątki miłosne. Jednakże, ze względu na różnice w ocenach, warto zauważyć, że nie jest to film dla każdego.

Dla fanów akcji może być to interesujący film ze względu na obecność dynamicznych scen walki i pościgów. Natomiast dla miłośników romansów może stanowić ciekawą propozycję ze względu na obecność wątków miłosnych i emocjonalnych.

Jednakże, dla osób oczekujących doskonałej jakości filmowej i wyjątkowej fabuły, “Doskonały rewanż” może okazać się rozczarowaniem. Różnice w ocenach sugerują, że film ten może mieć pewne wady, które nie przypadną do gustu wymagającym widzom.

Podsumowując, “Doskonały rewanż” to film, który może przyciągnąć uwagę fanów akcji i romansów, ale ze względu na różnice w ocenach, nie jest to produkcja dla każdego.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo