Konto Premium

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze cały film

Konto Premium

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze – opis fabuły

Lara Jean Covey, która jest na progu ukończenia liceum i rozpoczęcia dorosłego życia, zaczyna zadawać sobie pytania dotyczące przyszłości jej życia rodzinengo, przyjaźni i związku z Peterem. Kilka niezwykłych podróży, które odmieniają jej życie, sprawiają, że Lara Jean musi ponownie zastanowić się nad tym, jak będzie wyglądać jej przyszłość. Czy ich miłość przetrwa próbę czasu? Czy Lara Jean i Peter będą w stanie utrzymać swoje związki po ukończeniu szkoły? W filmie “Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze” śledzimy emocjonującą podróż Larę Jean w odkrywaniu siebie i podejmowaniu trudnych decyzji dotyczących jej przyszłości.

Obsada aktorska w filmie „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze”

Aktorzy:

 • Lana Condor jako Lara Jean
 • Noah Centineo jako Peter
 • Janel Parrish jako Margot Covey
 • Anna Cathcart jako Kitty
 • Ross Butler jako Trevor
 • Madeleine Arthur jako Christine
 • Emilija Baranac jako Genevieve
 • Trezzo Mahoro jako Lucas
 • Sarayu Blue jako Trina Rothschild

Gdzie obejrzeć cały film Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix produkuje również własne oryginalne treści, takie jak popularne seriale “Stranger Things” czy “The Crown”. Serwis oferuje różne plany subskrypcji, które umożliwiają oglądanie treści na różnych urządzeniach i w różnych jakościach.

Ciekawe informacje o „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze”

 • Dwóch bohaterów z drugiego filmu i powieści, John Ambrose McClaren i Stormy, również występuje w trzeciej książce, ale zostali pominięci w tym filmie, prawdopodobnie ze względu na czas trwania.
 • Na liście tytułów filmów w notesie Lary Jean znajduje się X-Men: Apocalypse (2016). Lana Condor, która gra Larę Jean, wystąpiła również w “X-Men Apocalypse” jako Jubilee. Innym filmem na liście jest “Aniołki Charliego”. Noah Centineo (Peter) pojawił się w najnowszej wersji tego filmu z 2019 roku. Kolejnym filmem jest Shazam! (2019), w którym Ross Butler (Trevor) gra superbohatera Eugene’a. Ostatnim filmem jest Doktor Sen (2019), w którym Henry Thomas (Pan Kavinsky) wciela się w postać Jacka Torrance’a, powtarzając rolę Jacka Nicholsona z filmu Lśnienie (1980).
 • Lara Jean wspomina, że Nowy Jork ma dużo romantycznych filmów i wymienia “Serendipity” – w którym John Corbett (tata Lary Jean) grał Larsa Hammonda.
 • Ten film był kręcony w trzech różnych krajach: Kanadzie, Korei i Stanach Zjednoczonych. Większość scen została nakręcona w Vancouver, Kolumbia Brytyjska, Kanada, ale sceny z wizytą rodziny Covey w Korei zostały nakręcone właśnie w Korei. Sceny z wyjazdu klasy do Nowego Jorku zostały nakręcone w Nowym Jorku.
 • Tak jak w poprzednich dwóch filmach, autorka trylogii “Do wszystkich chłopców”; tutaj gra dyrektorkę Cho w scenie wspomnienia spotkania Larę Jean i Petera.

Podsumowanie

Film “Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,8, na IMDb 6,3, a na TMDb 7,6. Jest to romans, co sugeruje, że film może przyciągnąć uwagę miłośników tego gatunku. Jednakże, ze względu na różnice w ocenach, trudno jednoznacznie określić, dla kogo ten film może być interesujący. Osoby ceniące romantyczne historie mogą znaleźć w nim coś dla siebie, jednak dla tych, którzy oczekują wyjątkowej jakości czy głębszych treści, film może nie spełnić ich oczekiwań. Ostatecznie, warto samodzielnie ocenić ten film i sprawdzić czy przypadnie do gustu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo