Konto Premium

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham cały film

Konto Premium

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham

W tym roku Lara Jean (Lana Condor) i Peter (Noah Centineo) nie chcą dłużej udawać związku. Przecież już nie są parą na niby! Oficjalnie przeżywają swoje “prawdziwe pierwsze razy” – pocałunek, randkę i Walentynki. Nastolatce towarzyszą złożone emocje, ponieważ musi odnaleźć siebie w tej nowej sytuacji. Teraz Lara potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek sióstr Kitty i Margot (Anna Cathcart i Janel Parrish), przyjaciółki Chris (Madeleine Arthur) i swojej nowej powierniczki sekretów – Stormy. Ale kiedy John Ambrose (Jordan Fisher), inny adresat jednego ze starych listów miłosnych Lary Jean, pojawia się w jej życiu, sama musi stawić czoła prawdziwemu dylematowi: czy można zakochać się w dwóch chłopakach jednocześnie? Film oparty na bestsellerowej powieści romantycznej dla młodzieży “P.S. Wciąż cię kocham” autorstwa Jenny Han.

Obsada aktorska w filmie „Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham”

Aktorzy:

 • Lana Condor jako Lara Jean
 • Noah Centineo jako Peter
 • Jordan Fisher jako John Ambrose
 • Anna Cathcart jako Kitty
 • Janel Parrish jako Margot
 • Ross Butler jako Trevor
 • Madeleine Arthur jako Christine
 • Emilija Baranac jako Genevieve
 • Trezzo Mahoro jako Lucas

Gdzie obejrzeć cały film Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do całej biblioteki treści. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych seriali i filmów, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Serwis oferuje również funkcje personalizacji, rekomendacji i możliwość oglądania treści offline.

Ciekawe informacje o „Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham”

 • Jordan Fisher gra Johna Ambrose McClarena w tym filmie. W filmie “Do wszystkich chłopców, których kochałam” (2018) rolę Johna Ambrose’a zagrał inny aktor, Jordan Burtchett.
 • Ten sequel został oficjalnie ogłoszony 19 grudnia 2018 roku.
 • W powieści postać starszej kobiety o imieniu Stormy jest ostatecznie ujawniona jako babka Johna Ambrose’a McClarena przez małżeństwo. Jednak z jakiegoś nieznacznego powodu ten fakt został całkowicie pominięty w samym filmie. Co więcej, dwie postacie nie mają ze sobą żadnych scen w filmie.
 • Film był kręcony równocześnie z trzecim filmem z trylogii.
 • Książki rozgrywają się w Charlottesville, Wirginia, podczas gdy film ma miejsce w Oregonie.

Podsumowanie

Film “Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham” otrzymał różne oceny od użytkowników na stronach Filmweb i TMDb. Na Filmwebie film uzyskał ocenę 5,7, natomiast na TMDb ocenę 6,9.

Biorąc pod uwagę gatunek filmu, którym jest romans, można przypuszczać, że ten film może przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych tego typu historiami miłosnymi. Osoby, które lubią romantyczne filmy z elementami dramatu mogą być zainteresowane tą produkcją.

Jednakże, dla osób oczekujących bardziej oryginalnych i zaskakujących fabuł, ten film może okazać się zbyt przewidywalny i niezbyt innowacyjny. Dla tych, którzy preferują inne gatunki filmowe niż romanse, “Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham” może nie być najlepszym wyborem.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem romantycznych filmów z elementami dramatu, warto dać szansę temu filmowi. Jednakże, jeśli oczekujesz czegoś nowatorskiego i niekonwencjonalnego, może lepiej poszukać innej produkcji.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

65
65
czysciec
Czyściec
cala-prawda
Cała prawda
sekretna-milosc
Sekretna miłość

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo