Konto Premium

Disco Boy cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Disco Boy”

Po bolesnej podróży przez Europę, Aleksei przybywa do Paryża, aby dołączyć do Legii Cudzoziemskiej. W delcie Nigru Jomo walczy przeciwko firmom naftowym zagrażającym jego wiosce i życiu jego rodziny. Pewnego dnia, na czele uzbrojonej grupy, porywa francuskich obywateli. Do akcji wkracza komandos Legii Cudzoziemskiej pod dowództwem Alekseia. Losy Alekseia i Jomo złączą się i będą kontynuowane przez granice, ciała, życie i śmierć.

Obsada aktorska w filmie „Disco Boy”

Aktorzy:

  • Franz Rogowski jako Alex
  • Morr Ndiaye jako Jomo
  • Laëtitia Ky jako Udoka
  • Leon Lučev jako Paul
  • Robert Więckiewicz jako Gavril
  • Matteo Olivetti jako Francesco
  • Michał Balicki jako Mikhail
  • Wahab Oladiti jako Oba
  • Salem Kisita jako Arafat

Podsumowanie

Film “Disco Boy” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,7, na IMDb 6,5, a na TMDb 6,9. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten ma swoje mocne i słabe strony, które są postrzegane przez różne grupy widzów.

Ze względu na gatunek dramatu, można przypuszczać, że ten film może przyciągnąć widzów zainteresowanych głębszymi emocjami i refleksją. Osoby szukające filmów o poważnych tematach, które poruszają ważne kwestie społeczne lub psychologiczne, mogą być zainteresowane “Disco Boy”. Film ten prawdopodobnie skupia się na postaciach i ich wewnętrznych konfliktach, co może przemawiać do widzów poszukujących głębszych treści.

Jednak dla osób preferujących lekkie i rozrywkowe filmy “Disco Boy” może nie być najlepszym wyborem. Jeśli ktoś oczekuje czegoś bardziej dynamicznego, pełnego akcji lub komedii, to ten film może ich rozczarować.

Podsumowując, “Disco Boy” to dramat o różnych ocenach, który może przyciągnąć widzów zainteresowanych głębszymi emocjami i refleksją. Jednak dla osób szukających czegoś lżejszego i bardziej rozrywkowego, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo