Konto Premium

Diabeł wcielony cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Diabeł Wcielony”

W małym miasteczku Knockemstiff w stanie Ohio oraz jego otaczających leśnych ostępach, grupa mrocznych postaci zaczyna siać strach i przerażenie. Wśród nich znajduje się demoniczny kaznodzieja, który manipuluje i wprowadza ludzi w zgubę, przerażające małżeństwo, które czerpie przyjemność z krzywdzenia innych, oraz zdeprawowany szeryf, który wykorzystuje swoją władzę do własnych celów.

W tym niebezpiecznym środowisku, młody Arvin Russell staje się celem tych złowrogich postaci. Arvin desperacko próbuje chronić siebie i swoją rodzinę przed siłami zła, które zacieśniają pętlę wokół niego. W trudnych czasach pomiędzy II wojną światową a konfliktem w Wietnamie, walka o sprawiedliwość staje się coraz bardziej brutalna i bezwzględna.

Film “Diabeł Wcielony” w reżyserii Antonio Camposa przedstawia złowieszczą wizję walki sprawiedliwych przeciwko ludziom pozbawionym jakichkolwiek zasad. Akcja filmu ukazuje ciemne strony ludzkiej natury oraz trudności, jakie napotykają ci, którzy próbują bronić dobra w świecie pełnym zła.

Obsada aktorska w filmie „Diabeł wcielony”

Aktorzy:

 • Tom Holland jako Arvin
 • Robert Pattinson jako Wielebny Preston Teagardin
 • Mia Wasikowska jako Helen Hatton
 • Bill Skarsgård jako Willard
 • Riley Keough jako Sandy
 • Jason Clarke jako Carl
 • Sebastian Stan jako Zastępca Lee Bodecker
 • Haley Bennett jako Charlotte
 • Harry Melling jako Roy

Gdzie obejrzeć cały film Diabeł wcielony online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, oferująca szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Platforma oferuje również możliwość oglądania filmów i seriali w różnych językach oraz dostosowanie jakości strumieniowania do preferencji użytkownika.

Ciekawe informacje o „Diabeł wcielony”

 • Aktor Harry Melling miał na głowie prawdziwe pająki z gatunku krzyżaków. Powiedział, że jest w porządku, o ile pająki nie zostaną zamienione na węże.
 • Scenariusz został zaadaptowany z powieści “The Devil All the Time” z 2011 roku autorstwa Donalda Raya Pollocka, który również podkładał głos do narracji w filmie. To było pierwsze raz, kiedy Pollock podkładał głos, nawet nie nagrywał swoich własnych audiobooków.
 • Robert Pattinson nie pracował z trenerem dialektu i samodzielnie stworzył swój wysoki południowy akcent. Aktor ukrywał swój akcent przed wszystkimi – włącznie z reżyserem Antonio Campos – aż do pierwszego dnia zdjęć. Inni aktorzy przesyłali Camposowi nagrania swoich głosów, nad którymi pracowali – ale nie Pattinson, który wolał ćwiczyć samodzielnie i czuł się niepewnie, gdy był oceniany przed faktycznym stanowieniem przed kamerą. Campos nazwał Pattinsona “szalonym geniuszem, który potrafi wszystko”.
 • Mimo że ma pierwsze miejsce w obsadzie, Tom Holland pojawia się dopiero po 46 minutach filmu.
 • Robert Pattinson czerpał inspirację do swojej postaci, oglądając filmy z teleewangelistami i gwiazdami pop z tamtego okresu.

Podsumowanie

Film “Diabeł wcielony” otrzymał dobre oceny zarówno na Filmwebie (7,1), IMDb (7,1) jak i TMDb (7,2). Jest to dramatyczny thriller, który może przypaść do gustu wielbicielom tego gatunku filmowego.

Dzięki swojemu napiętemu klimatowi i nieprzewidywalnym zwrotom akcji, “Diabeł wcielony” może zainteresować widzów poszukujących emocjonujących i trzymających w napięciu historii. Film ten skupia się na zagadkowych wydarzeniach i konfliktach, które mogą wciągnąć widza od pierwszych minut.

Jednakże, ze względu na swoją tematykę i intensywność, “Diabeł wcielony” może nie być odpowiedni dla osób, które preferują lżejsze i bardziej rozrywkowe filmy. Osoby o słabszych nerwach mogą również odczuwać dyskomfort podczas oglądania tego filmu ze względu na jego mroczny charakter.

Podsumowując, “Diabeł wcielony” to dramatyczny thriller, który z pewnością przypadnie do gustu fanom tego gatunku filmowego. Jednakże, ze względu na swoją tematykę i intensywność, może nie być odpowiedni dla wszystkich widzów.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo