Konto Premium

Devotion cały film

Konto Premium

Devotion – historia dwóch braci walczących w czasie wojny koreańskiej

Devotion to amerykański dramat wojenny, którego premiera odbyła się w 2022 roku. Film został wyprodukowany przez Columbia Pictures, Stage 6 Films, Black Label Media i STX Entertainment, a reżyserem jest J. D. Dillard. Fabuła oparta jest na prawdziwej historii braci Jessego Browna i Toma Browna, którzy służyli w czasie wojny koreańskiej.

Fabuła

Akcja filmu rozgrywa się w latach 50. XX wieku. Głównymi bohaterami są dwaj bracia, Jesse Brown (Jonathan Majors) i Tom Brown (Glen Powell), którzy służą w amerykańskiej marynarce wojennej podczas wojny koreańskiej. Jesse jest pierwszym afroamerykańskim pilotem marynarki wojennej, a Tom jest doświadczonym pilotem myśliwskim. Mimo różnic w charakterach i sposobie patrzenia na świat, bracia łączy silna więź braterska.

Podczas jednej z misji Jesse zostaje zestrzelony i ląduje z uszkodzonym samolotem w górach Korei Północnej. Tom wyrusza na jego ratunek, ryzykując własne życie. Wkrótce okazuje się, że zestrzelenie było tylko początkiem ich problemów. Bracia zostają otoczeni przez wroga i muszą stawić czoła nie tylko brakowi zaopatrzenia i warunkom atmosferycznym, ale również wewnętrznym konfliktom i nieufności.

Odbiór filmu

Devotion spotkał się z pozytywnym odbiorem krytyków i widzów. Chwalono przede wszystkim grę aktorską, szczególnie Jonathan Majorsa i Glena Powella, a także reżyserię, scenariusz i realizację zdjęć. Film został uznany za poruszający i wciągający, a jednocześnie oddający hołd bohaterom, którzy poświęcili swoje życie w imię wolności.

Jeśli szukasz emocjonującego filmu wojennego, Devotion to doskonały wybór. Cały film dostępny jest na platformie streamingowej, gdzie możesz obejrzeć go w dowolnym czasie.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo