Konto Premium

Desperados cały film

Konto Premium

Desperados – Opis fabuły

Spanikowana młoda kobieta, o imieniu Wesley, wysyła obraźliwą wiadomość do swojego nowego chłopaka, Jareda, w porywie emocji. Jednak gdy jej panika opada, zdaje sobie sprawę, że wysłana wiadomość mogła zniszczyć jej szanse na udany związek. W desperacji, Wesley postanawia zrobić wszystko, aby skasować tę wiadomość i naprawić swoje błędy.

Wraz z dwiema najlepszymi przyjaciółkami, Brooke i Kaylie, Wesley wyrusza do Meksyku, gdzie według informacji wiadomość została dostarczona. Ich misja staje się coraz bardziej absurdalna i pełna niebezpieczeństw, gdy dziewczyny wpadają w różne tarapaty i konflikty z lokalnymi mieszkańcami.

Podczas swojej przygody, Wesley spotyka przystojnego i tajemniczego mężczyznę o imieniu Sean, który okazuje się być przewodnikiem po Meksyku. Między nimi rodzi się napięcie seksualne i romantyczne uczucie. Jednak Wesley musi skoncentrować się na odnalezieniu Jareda i skasowaniu wiadomości, zanim będzie za późno.

Desperados to komedia romantyczna pełna zwrotów akcji, śmiechu i niezapomnianych przygód. Czy Wesley i jej przyjaciółki zdołają naprawić sytuację i odnaleźć szczęście w miłości? Odpowiedzi na te pytania dowiemy się podczas ich szalonej podróży przez Meksyk.

Obsada aktorska w filmie „Desperados”

Aktorzy:

 • Nasim Pedrad jako Wesley
 • Anna Camp jako Brooke
 • Sarah Burns jako Kaylie
 • Lamorne Morris jako Sean
 • Robbie Amell jako Jared
 • Heather Graham jako Ángel de la Paz
 • Jessica Chaffin jako Debbie
 • Izzy Diaz jako Quantino
 • Rodrigo Franco jako Ramon

Gdzie obejrzeć cały film Desperados online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Desperados”

 • Połączenie Nasim Pedrad i Lamorne Morris po ich występie jako para w serialu “Jess i chłopaki” (2011).
 • Początkowo projektowany już od listopada 2009 roku. Miał być przeznaczony dla Isli Fisher w Universal Pictures.
 • W wywiadzie dla E.T. Anna Camp powiedziała, że gdy została zaproszona do udziału w filmie, powiedziano jej, że może wybrać między graniem Brooke i Kaylie. Anna wyjaśniła, że wybrała Brooke, ponieważ czuła się związana z postacią, ponieważ niedawno przeszła przez rozwód.
 • Anna Camp i Heather Graham wystąpiły razem również w filmie “Było, minęło” (2014).
 • Anna Camp również zagrała postać o imieniu Brooke w filmie “Kaszmirowa mafia” (2008).

Podsumowanie

Film Desperados otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,0, na IMDb 5,2, a na TMDb 6,1. Jest to komedia, co sugeruje, że może być odpowiednia dla osób lubiących lekkie i zabawne filmy. Jednakże, ze względu na niskie oceny na niektórych platformach, może nie przypaść do gustu tym, którzy oczekują czegoś bardziej wyszukanego lub oryginalnego. Warto zauważyć, że oceny są dość średnie, co sugeruje, że film może być po prostu przeciętny i nie wyróżniający się spośród innych komedii.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo