Konto Premium

Demonic cały film

Konto Premium

Przerażający horror “Demonic” już dostępny!

Neill Blomkamp, utalentowany reżyser znany z takich filmów jak “Dystrykt 9” czy “Elysium”, powraca z nowym dziełem, które obiecuje wprawić widzów w dreszcze. “Demonic”, bo o nim mowa, to najnowsza produkcja tego utalentowanego twórcy, która miała swoją premierę już 22 lipca 2021 roku.

Film, z gatunku horroru, zapowiada się jako prawdziwa gratka dla miłośników mocnych wrażeń. Neill Blomkamp nie tylko reżyseruje ten projekt, ale również napisał jego scenariusz, co daje nam pewność, że otrzymamy autorską wizję pełną napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

“Demonic” to kanadyjska produkcja, która obiecuje przenieść nas w mroczny świat paranormalnych zjawisk. Czas trwania filmu wynosi 104 minuty, co pozwoli nam na pełne zanurzenie się w historii i odczucie wszystkich emocji, jakie reżyser przygotował dla widzów.

Nie czekaj dłużej! Już teraz możesz obejrzeć ten przerażający horror i przekonać się, czy jesteś gotowy na spotkanie z demonami.

Fabuła filmu “Demonic”

Młoda dziewczyna, Carly, postanawia wyrwać swoją matkę z mocy demona, wkraczając do wirtualnego świata. Reżyser hitów “Dystrykt 9” i “Elizjum” przedstawia wizjonerski horror, w którym koszmarne wspomnienia z dzieciństwa rzucają cień na relacje między Carly a jej matką.

Matka dziewczyny od lat cierpi na tajemnicze dolegliwości, które w przeszłości doprowadziły do tragicznych wydarzeń. Teraz kobieta straciła kontakt z rzeczywistością, a lekarze uważają, że jej umysł znajduje się w innym, równoległym świecie. Dr Martins proponuje niekonwencjonalną terapię, która daje jeszcze cień nadziei.

W ramach tej terapii Carly musi wejść do wirtualnej rzeczywistości, aby nawiązać kontakt z chorą matką. Wkraczając do tego nieznanych obszarów, dziewczyna staje twarzą w twarz z demonami i przerażającymi istotami. Jej misją jest uwolnienie matki spod ich wpływu i przywrócenie jej do normalności.

Podczas swojej podróży przez wirtualny świat Carly odkrywa tajemnice z przeszłości swojej rodziny oraz prawdziwe źródło mocy demona. Musi stawić czoła swoim największym lękom i przezwyciężyć własne demony, aby uratować matkę i odzyskać spokój w swoim życiu.

Film “Demonic” to połączenie horroru, thrilleru psychologicznego i science fiction, które przenosi widza w mroczny świat wirtualnej rzeczywistości, pełen niebezpieczeństw i niewyobrażalnych potworów. Czy Carly zdoła pokonać demona i uwolnić swoją matkę? Odpowiedź na to pytanie kryje się w głębi wirtualnego świata.

Obsada aktorska w filmie „Demonic”

Aktorzy:

 • Carly Pope jako Carly
 • Terry Chen jako Daniel
 • Nathalie Boltt jako Angela
 • Chris William Martin jako Martin
 • Michael J Rogers jako Michael
 • Kandyse McClure jako Sam
 • Jason Tremblay jako Funkcjonariusz Derry
 • Quinton Boisclair jako Demon
 • Derek Versteeg jako Detektyw

Gdzie obejrzeć cały film Demonic online

1. Canal + Premiery: Jest to platforma VOD oferowana przez Canal+. Znajdują się na niej najnowsze premiery filmowe, seriale oraz programy telewizyjne. Serwis ten jest dostępny dla abonentów Canal+ i umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony czy tablety. Canal+ Premiery oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz dostęp do wielu ekskluzywnych produkcji.

2. Amazon: Amazon Prime Video to popularna platforma VOD oferowana przez firmę Amazon. Posiada szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów oraz programów telewizyjnych. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które są dostępne tylko na Amazon Prime Video. Użytkownicy mogą oglądać treści na różnych urządzeniach, a także pobierać je offline, aby móc oglądać je bez dostępu do internetu.

3. Play Now: Play Now to platforma VOD oferowana przez operatora telekomunikacyjnego Play. Na tej platformie można znaleźć różnorodne treści, takie jak filmy, seriale, programy telewizyjne czy transmisje sportowe. Play Now umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach i oferuje funkcję nagrywania programów telewizyjnych. Dodatkowo, użytkownicy mogą korzystać z opcji multiroom, która pozwala na jednoczesne oglądanie treści na kilku urządzeniach.

4. Cineman: Cineman to platforma VOD oferująca szeroki wybór filmów, seriali i dokumentów. Serwis ten jest dostępny w Polsce i oferuje zarówno polskie, jak i zagraniczne produkcje. Cineman umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach, a także oferuje opcję pobierania treści offline. Dodatkowo, platforma ta posiada funkcję rekomendacji, która sugeruje użytkownikom filmy i seriale na podstawie ich preferencji i historii oglądania.

Ciekawe informacje o „Demonic”

 • Zdjęcia do filmu były kręcone tajnie w Kanadzie przez całą pandemię Covid-19.
 • Do części filmu użyto techniki zwaną Volumetric Capture.
 • Jest to pierwszy film Neilla Blonkampa, w którym nie występuje Sharlto Copley ani nie ma zdjęć autorstwa Trenta Oplacha.
 • Carly Pope jest tylko o siedem lat młodsza od Nathalie Boltt, aktorki grającej matkę jej postaci.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo