Konto Premium

Czworo dzieci i Coś cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Czworo dzieci i Coś” – podróż w czasie do roku 2020

Andy De Emmony to jedyny reżyser filmu “Czworo dzieci i Coś”, który swoją premierę miał już 3 kwietnia 2020 roku. Oryginalny tytuł produkcji brzmi “Four Kids and It”. Ten pełen magii i przygód film należy do gatunku familijnego oraz fantasy, a powstał w Wielkiej Brytanii.

Scenariusz do “Czworo dzieci i Coś” został napisany przez Simona Lewisa, który stworzył historię, która przenosi nas w świat wyobraźni. Film trwa 110 minut, podczas których widzowie mogą cieszyć się niezwykłą opowieścią o czwórce dzieci.

Premiera tego fascynującego filmu odbyła się już w roku 2020, jednakże dziś, 26 lipca 2023 roku, możemy powrócić myślami do tamtego czasu i przypomnieć sobie emocje związane z jego premierą. “Czworo dzieci i Coś” to produkcja, która zapewniła widzom niezapomniane chwile pełne magii i przygód.

Czworo dzieci i Coś

Alice i David postanawiają poinformować swoje czworo dzieci o planowanym ślubie. Jednakże, dzieci nie są najlepszymi przyjaciółmi i niekoniecznie się lubią. Róża, najstarsza córka, uwielbia czytać, podczas gdy jej młodszy brat Robert jest trochę niezdarny i wrażliwy. Oboje pragną trochę spokoju, ale ich starsza “przyszywana” siostra Psujka ciągle im przeszkadza. Jedyną osobą, która łączy tę skłóconą trójkę jest Magdalenka, młodsza córeczka Alice.

Pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciągłe kłótnie i nieporozumienia, aż do dnia pikniku na plaży. Tam dzieci natrafiają na magiczne i bardzo zrzędliwe stworzenie o imieniu Piaskoludek. Okazuje się, że Piaskoludek ma niezwykłą moc spełniania życzeń – jedno życzenie dziennie, ale tylko do zachodu słońca.

Niespodziewanie na ich drodze pojawia się czarny charakter o imieniu Tristan, który odkrywa sekret dzieci i chce zdobyć Piaskoludka dla siebie. Teraz czwórka dzieci musi współpracować i stawić czoła Tristanowi, aby ocalić Piaskoludka i zachować swoje magiczne wakacje.

Obsada aktorska w filmie „Czworo dzieci i Coś”

Aktorzy:

 • Teddie-Rose Malleson-Allen jako Rża
 • Ashley Aufderheide jako Psujka
 • Billy Jenkins jako Robert
 • Ellie-Mae Siame jako Magdalenka
 • Paula Patton jako Alice
 • Matthew Goode jako David
 • Russell Brand jako Tristan Trent
 • Michael Caine jako Piaskoludek
 • Pippa Haywood jako Właścicielka księgarni

Ciekawe informacje o „Czworo dzieci i Coś”

 • Filmowany na miejscu w hrabstwie Wicklow, Irlandia. Hrabstwo Dublin, Irlandia. Londyn, Anglia.
 • Podczas napisów końcowych kobieta, która dostaje podpisane swoje książki, to Jacqueline Wilson, autorka książki.
 • Kiedy w posiadłości ogląda się eksponaty, można zobaczyć kamienie Sankara z filmu Indiana Jones i Świątynia Przeznaczenia (1984).
 • To nie był pierwszy raz, kiedy Michael Caine i Ashley Aufderheide wystąpili razem w filmie. Oboje mieli role w filmie “Going in Style” (2017).
 • Pierwotnie planowano wydanie tego filmu w kinach na Wielkanoc 2020 roku, ale z powodu kryzysu Covid-19 konieczne było zamknięcie tymczasowe kin. Film został zamiast tego udostępniony bezpośrednio w formie streamingu.

Podsumowanie

Film “Czworo dzieci i Coś” otrzymał różne oceny na stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,1, na IMDb również 5,1, a na TMDb 6,3.

Opierając się na tych ocenach, można stwierdzić, że film może się spodobać przede wszystkim miłośnikom gatunku familijnego i fantasy. Osoby, które lubią filmy przeznaczone dla całej rodziny oraz te, które cenią sobie elementy magiczne i fantastyczne w produkcjach filmowych, mogą znaleźć w tym filmie coś dla siebie.

Jednakże, dla osób oczekujących głębszej fabuły lub bardziej wymagających widzów, film ten może nie spełnić ich oczekiwań. Ponadto, jeśli ktoś nie przepada za filmami z gatunku familijnego lub fantasy, może nie być zainteresowany tym filmem.

Podsumowując, “Czworo dzieci i Coś” jest filmem skierowanym głównie do miłośników gatunku familijnego i fantasy. Dla osób poszukujących lekkiej rozrywki i magicznej atmosfery może okazać się interesującą propozycją. Jednakże, dla widzów oczekujących bardziej ambitnej fabuły lub nieprzekonanych do tego typu produkcji, film ten może nie być odpowiednią opcją.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

operacja-varsity-blues-rekrutacyjny-skandal
Operacja Varsity Blues: Rekrutacyjny skandal
przetrwac-do-switu
Przetrwać do świtu
przetrwac-do-switu
Przetrwać do świtu
uczniaki
Uczniaki

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo