Konto Premium

Człowiek z Blizną cały film

Konto Premium

„Człowiek z blizną” – Kultowy film o mafijnych szczytach

Film „Człowiek z blizną” to amerykański kryminał z 1983 roku, w reżyserii Briana De Palmy. Produkcja ta od wielu lat cieszy się kultowym statusiem i uważana jest za jedną z najlepszych historii związaną z mafią.

„Człowiek z blizną” – fabuła

Fabuła „Człowieka z blizną” skupia się na postaci Tony’ego Montany (Al Pacino), kubańskiego uchodźcy, który przybywa do USA, by zrealizować swoje marzenie o życiu w luksusie. Montana szybko zaczyna działać w świecie przestępczym, gdzie jego bezwzględność i determinacja przyciągają uwagę bossów mafijnych. Wkrótce staje się jednym z najpotężniejszych gangsterów w Miami, ale jego ambicje i chciwość prowadzą go do tragicznego końca.

„Człowiek z blizną” – obsada

W rolę Tony’ego Montany wcielił się Al Pacino, który zdobył za tę rolę nominację do Oscara. W filmie wystąpili również: Michelle Pfeiffer, Steven Bauer, Mary Elizabeth Mastrantonio oraz Robert Loggia.

„Człowiek z blizną” – cały film

Film „Człowiek z blizną” cieszy się dużym zainteresowaniem fanów kina kryminalnego. Jeśli chcesz obejrzeć „Człowieka z blizną” w całości, możesz skorzystać z platform streamingowych takich jak Netflix, czy Amazon Prime Video. Możesz również zakupić film w wersji DVD lub Blu-ray.

Podsumowanie

„Człowiek z blizną” to klasyczny film gangsterski, który do dziś zachwyca widzów na całym świecie. Charakterystyczna postać Tony’ego Montany, wspaniała obsada oraz poruszająca fabuła sprawiają, że film ten stanowi pozycję obowiązkową dla każdego fana kina kryminalnego.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo