Konto Premium

Cząstki kobiety cały film

Konto Premium

Cząstki kobiety: Historia kobiecej walki z bólem straty

Martha (Vanessa Kirby) i Sean (Shia LaBeouf) to oczekująca dziecka bostońska para, której życie zmienia się nieodwracalnie, gdy poród domowy kończy się niewyobrażalną tragedią. Martha musi stawić czoła trudom żałoby i odnaleźć się w napiętych relacjach z mężem i apodyktyczną matką (Ellen Burstyn). Dodatkowo, czeka ją sądowe starcie ze znienawidzoną przez opinię publiczną położną (Molly Parker). “Cząstki kobiety” to bardzo osobista, przenikliwa i przejmująca historia o kobiecie, która uczy się żyć z bólem straty.

Obsada aktorska w filmie „Cząstki kobiety”

Aktorzy:

 • Vanessa Kirby jako Martha
 • Shia LaBeouf jako Sean
 • Ellen Burstyn jako Elizabeth
 • Iliza Shlesinger jako Anita
 • Benny Safdie jako Chris
 • Sarah Snook jako Suzanne
 • Molly Parker jako Eva
 • Steven McCarthy jako Fotograf
 • Tyrone Benskin jako Sędzia

Gdzie obejrzeć cały film Cząstki kobiety online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Cząstki kobiety”

 • Film był również inspirowany węgierską położniczką Ágnes Geréb, która była zdecydowanym zwolennikiem porodów domowych. Pomimo wieloletniego doświadczenia, została postawiona przed sądem po szczególnie trudnym porodzie, który zakończył się śmiercią dziecka.
 • Z sześciu nakręconych ujęć sceny otwierającej poród, do finalnej wersji wykorzystano czwarte ujęcie.
 • Mimo że film zawiera jedną z najdłuższych scen porodu w historii kina, reżyser Kornél Mundruczó stwierdził, że w pewnym sensie oszukali rzeczywistość, kompresując całą emocjonalną jazdę na emocjonalnym wózku 10- do 12-godzinnego porodu w 23-minutowej scenie.
 • Po otrzymaniu i przeczytaniu scenariusza Vanessa Kirby poleciała do Budapesztu, aby wyrazić swoje uznanie dla scenariusza przed scenarzystką Katą Wéber i reżyserem Kornélem Mundruczó. Bardzo chciała zagrać Marthę ze względu na wyzwanie aktorskie polegające na odgrywaniu tak nieznanej jej sytuacji. Mundruczó i Wéber byli pod wrażeniem charyzmy Kirby, która przypominała im europejskie gwiazdy filmowe z przeszłości, i zatrudnili ją do roli Marty. Powiedzieli również, że po ogłoszeniu tego, budżet filmu został zmniejszony ze względu na brak popularności Kirby w tamtym czasie.
 • Ponieważ Vanessa Kirby nigdy nie urodziła w prawdziwym życiu, obejrzała wiele dokumentów i filmów oraz obserwowała położne w szpitalu na północy Londynu. Miała nawet możliwość przebywania w pokoju z kobietą, która rodziła.

Podsumowanie

Film “Cząstki kobiety” otrzymał oceny 7,1 na Filmwebie i 7,1 na TMDb. Jest to dramat, który może przyciągnąć uwagę pewnej grupy widzów, ale niekoniecznie wszystkich.

Dla osób, które lubią głębokie i emocjonalne historie, ten film może być interesujący. Z pewnością docenią oni subtelność i wrażliwość przedstawionych postaci oraz ich wewnętrzne konflikty. Film może również przemówić do tych, którzy cenią sobie dobrze zagrane role aktorskie i wysoką jakość produkcji.

Jednakże, dla widzów oczekujących dynamicznej akcji i szybkich zwrotów akcji, “Cząstki kobiety” może okazać się zbyt powolny i statyczny. Osoby preferujące lekkie komedie lub filmy o tematyce science fiction mogą nie znaleźć w nim tego, czego szukają.

Podsumowując, film “Cząstki kobiety” jest dramatem, który może przyciągnąć uwagę widzów zainteresowanych głębokimi historiami i dobrze zagrane rolami aktorskimi. Jednakże, dla osób oczekujących dynamicznej akcji lub lżejszych tematów, może nie być to najlepszy wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo