Konto Premium

Czas Apokalipsy cały film

Konto Premium

Czas Apokalipsy – przegląd filmu

„Czas Apokalipsy” to klasyczny film wojenny z 1979 roku w reżyserii Francisa Forda Coppoli. Film przedstawia historię kapitana Benjamina Willarda (Martin Sheen), który wyrusza w niebezpieczną misję, by znaleźć i zabić szalonego pułkownika Kurtaza (Marlon Brando), który odłączył się od amerykańskiej armii i prowadzi swoją własną wojnę w Wietnamie.

Fabuła filmu

Film „Czas Apokalipsy” opowiada historię kapitana Benjamina Willarda, który zostaje wysłany w misję, by zabić szalonego pułkownika Kurtaza. Pułkownik odłączył się od amerykańskiej armii i prowadzi własną wojnę w Wietnamie, co stanowi poważne zagrożenie dla amerykańskich sił zbrojnych.

Willard wyrusza w podróż po rzece z grupą żołnierzy, którzy będą mu towarzyszyć w misji. W trakcie tej wyprawy, bohaterowie spotykają różnych ludzi i doświadczają różnych wydarzeń, co prowadzi ich do wniosku, że wojna to piekło.

Gdzie obejrzeć

Jeśli szukasz możliwości obejrzenia filmu „Czas Apokalipsy” online za darmo, to niestety nie jest to legalne. Najlepszym sposobem na obejrzenie filmu jest skorzystanie z płatnych platform streamingowych. Można na przykład obejrzeć „Czas Apokalipsy” na platformie Netflix.

Jeśli szukasz więcej informacji o filmie, to warto zauważyć, że Czas Apokalipsy to film, który zdobył wiele nagród, w tym Oscara za najlepszą kinematografię, za najlepszy dźwięk i za najlepszy montaż.

Podsumowanie

„Czas Apokalipsy” to film, który stanowi klasyczny przykład gatunku filmów wojennych. Warto obejrzeć ten film ze względu na interesującą fabułę, znakomitą obsadę i doskonałą reżyserię. Film ten jest uważany za jedno z największych arcydzieł w historii kina.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo