Konto Premium

Czarny Krab cały film

Konto Premium

Czarny Krab – opis fabuły

“Czarny Krab” to szwedzki thriller akcji, którego akcja dzieje się w targanym wojną postapokaliptycznym świecie. W czasie niekończącej się zimy szóstka żołnierzy wyrusza w niebezpieczną misję przez zamarznięte morze, aby dostarczyć tajemniczą paczkę, która może położyć kres wielkiej wojnie. Wkraczając na terytorium wroga, nie wiedzą, jakie niebezpieczeństwa na nich czyhają i komu mogą zaufać.

Dodatkowo jednej z nich – byłej panczenistce Caroline Edh – przyświeca zupełnie inny cel. Przeszłość Caroline jest pełna tajemnic i ukrytych motywacji, które prowadzą ją do podjęcia tej desperackiej misji.

W reżyserii Adama Berga, film “Czarny Krab” przedstawia historię szóstki żołnierzy, którzy wyruszają w desperacką misję, aby zakończyć wojnę, która zniszczyła im życie. Tajemnicza paczka, niebezpieczeństwa na terytorium wroga oraz ukryte motywacje bohaterów tworzą napięcie i trzymają widza w nieustannym suspense. W rolę głównej bohaterki wciela się Noomi Rapace, która doskonale oddaje emocje i determinację Caroline Edh.

Obsada aktorska w filmie „Czarny Krab”

Aktorzy:

 • Noomi Rapace jako Caroline Edh
 • Jakob Oftebro jako Nylund
 • Erik Enge jako Granvik
 • Dar Salim jako Malik
 • Ardalan Esmaili jako Karimi
 • Aliette Opheim jako Forsberg
 • David Dencik jako Raad
 • Susan Taslimi jako Admirałka Nordh

Gdzie obejrzeć cały film Czarny Krab online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Czarny Krab”

 • Ostatnia scena została nakręcona na zewnątrz Filmhuset, Fundacji Instytutu Filmowego w Sztokholmie, w środku lata. W scenie widoczne jest drzwi do dostaw towarów.
 • W czasie 1:45:38 można zobaczyć statystę, który upada w tle, gdy wychodzi z obiektu.
 • Niektóre sceny zostały nakręcone w jaskini przechowującej serwery “Bahnhof”, która jest najbardziej znana jako baza serwerów wiki leaks.
 • Postać Malika wyraża swoje pragnienie obejrzenia finałów Stanley Cup, w których rywalizują drużyny Capitals i Rangers. Zazwyczaj te dwie drużyny spotykały się przed finałami.
 • Noomi Rapace i David Dencik wystąpili razem w oryginalnym filmie Mænd Der Hader Kvinder (Dziewczyna z tatuażem).

Podsumowanie

Film “Czarny Krab” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,0, na IMDb 5,7, a na TMDb 6,3.

Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film może się spodobać osobom lubiącym filmy akcji. Jednakże, dla osób oczekujących wyjątkowo wysokiej jakości produkcji, “Czarny Krab” może nie spełnić ich oczekiwań.

Film ten może przyciągnąć widzów, którzy cenią sobie dynamiczną akcję i widowiskowe sceny. Jednakże, dla osób preferujących bardziej złożone fabuły i głębsze przesłanie, “Czarny Krab” może okazać się zbyt powierzchowny.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem filmów akcji i nie oczekujesz zbyt wiele od fabuły, “Czarny Krab” może być dla Ciebie interesujący. Jednakże, jeśli szukasz czegoś bardziej ambitnego i wymagającego, ten film może Cię rozczarować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo